hemen hemen her sözlükte var olan bir başlık tipi. burada da olmalı bence.

benimki, bir zamanlar çok severek oynadığım criminal case'deki ilk şehir. uzun zaman oldu oynamayalı tabii ama oyun güzeldi, gizemli katilleri filan yakalıyorduk. o kadar güzeldi ki nick'ime ilham oldu.

ah grimsborough... ilk göz ağrımsın. sonradan pacific bay gibi şehirler eklendi oyuna. hiçbiri bir grimsborough olamadı... o güzel grimsborough, o güzel atına binip gitti. şehrin sıcağına, katilin p...çine kaldık.
Maç öncesi kızıltoprak'ta stadın arkasındaki sahile inen kalamış rüştiye sokak. Ömründe bir kere bile fenerbahçe maçına giden bir insan o sokakta bulunmuştur. Ben bir çok defa bulunduğumdan benim için özel bir sokak.
Hicbir anlami yok, herkesin aklina uçan ufak hava araci geliyor ama degil. Ha nerden buldum bu ismi diyorsaniz inanin bende hatirlamiyorum, sirf ekşide bu nickim var diye burayada aynisiyla kayit olmustum.

Keske degistirme imkanim olsaydi :(

edit: (bkz: #39343) (bkz: #39345) ulan harbi özendim yemin ediyorum he, adamlar ne güzel anlamlı şeyler koymuşlar. yeni hesap açıyorum beyler(*)
En sevdiğim yazarlardan biri olan Robert ludlum'un , ürperti, Medusa darbesi, son ültimatom adlı kitaplarında kurguladığı ve daha sonra sinemaya uyarlanıp Matt damon'ın canlandırdığı hayali karakter.
kıymeti az bilinmiş arjantinli oyunculardan biri Andrés D'Alessandro.

yıllarca acaba yolu buralara düşer mi diye bekledim. uzun yıllar oynadığım fm oyunlarında ilk transferim kendisi olurdu. kendisini izleyemeden futbolu bıraktı. ben de bu nicki tercih ederek onu hatırlayışlarımı sürekli hale getirmek istedim.

çok büyük oyuncuydu...

andreas d'alessandro
matrix karakterinden almıştım, kendi içinde "yeniden doğuş" ve benzeri anlamları olsa da ben fazla düşünmeden aldım.ekşi'ye girerken bunu seçmiş olup, laci'de de aynı nickle devam etmek istedim.