yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

yazar adı gereklidir!

e-mail gereklidir!

göster parola gereklidir!

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat
lacisozluk lacisozluk
Doğum: 7 Eylül 1995   Uyruk: Brezilya   

jailson marques siqueira(bkz:31 ağustos 2020 fenerbahçe antalyaspor maçı)

ilk yarı itibariyle beğendiğim oyuncu. maçın başlarında toptan kaçıyor gibiydi ve top çalma girişimleri faul ile sonuçlanıyordu ama 20'li dakikalarda değişen dizilimimizle beraber daha fazla ileriye çıkarak hücum setlerinde aktif olarak bulundu. atılan 2. golde soldaki organizasyonu başlatan oyuncuydu.

sonuç olarak as olmasa bile rotasyon için özgüveni yükselmeye devam ederse değerli bir oyuncudur.
Dün oynanan hazırlık maçında taraftar kendisini beğenmiş heralde.

Vay bizim halimize

Defans yapamaz, top kapamaz pas atamaz, topla ilerleyemez, kesici desen eh işte, orta saha da hava hakimiyeti var desen o da yok. Pozisyon bilgisi desen o hiç yok adam daha nerede duracağını bilmiyor. Kendisi 4 milyon euro'luk boru gibi bir kazıktır çöp ve vasat olduğunu bıkmadan usanmadan yazacağım. Sakatlandıktan sonra oyuna giren tolga ciğerci bundan 3 kat iyi topçu. Tolga'nın maçta attığı adrese teslim uzun pasları jailson hayal bile etmiyordur. fb taraftarı geçen sene sol kanat oynatılan tolga ciğerci'ye ana bacı sövüyordu, jailsona laf söylediğimiz zaman ise ama mevkisinde oynatılmıyor diyorlardı, e tolga'da oynatılmıyordu amk. Bu jailson'un ciddi manada muritleri var onu farkettim, lafım meclisten dışarı sözlükten bahsetmiyorum sosyal medyadan bahsediyorum. Bugün bence vasat altı oynadı ona rağmen müritleri tarafından deli gibi övüldü. Adamı sırf brezilyalı diye seviyorlar adım gibi eminim.
4-4,5m euro bonservis civarlarına gönderilmesine hayır demeyeceğim oyuncu. gelen para ile elimiz daha da güçlenecektir jailson'un olası satışında.

jailson giderse yerine ömer faruk'u kadroya monte etmeliyiz. tabii ki o baskıyı kaldırabilir mi emin değilim ama artık ömer faruk'un da kadroya girmesi gerekiyor. risk alacağız, yapacak bir şey yok. gidip de öfb'nin önüne bir tane de rotasyon oyuncusu almayalım bu isim dorukhan filan olmadıkça. hem o parayı forvet, stoper ve olursa sol beke kullanırız, hem de ömer faruk'u kazanırız.

ayrıca jailson'u bedelsiz ya da 1-1,5m euro gibi kelepir bir fiyata göndermeyi düşünmüyordur yönetim, umarım. en azından 4m euro civarı bir bonservis elde etmeliyiz. yoksa kalsın kadroda, kimseye de zararı yok. 4m euro bonservis ödediğimiz oyuncunun parasını çıkartalım en azından.
çin takımı Dalian'a transferi gerçekleşmiş brezilyalı orta saha. yago da onayı verdi.

twitter
Potansiyeli, hatalı planlama ve gereksiz stoper ısrarı ile harcanan bir oyuncu olmuştur.

Josef yerine transferi kesinlikle çok doğru bir hamleydi, yanında futbol aklı olan bir 8 numara ile giderek performansı üst seviyeye çıkabilirdi.

Ersun Yanal'ın elimde stoper yok, mecburen oynatıyorum mesajı vermek için harcadığı bir oyuncu oldu. Kaybettirdiği puanlar bir yana, piyasası olan bir oyuncunun kariyeri için de büyük bir darbe oldu.

Çin transferi gerçekleşecek gibi duruyor, umarım bundan sonraki kariyerinde daha başarılı olur ve hak ettiği yerlere gelir, henüz yaşı itibariyle çok geç sayılmaz.

Güle güle tokatçı.
4.5 m gibi süper bir fiyata sattığımız eski çöpümüz. Mevkisinde oynasa aslında iyiydi falan diyenleri geÇin. Yanından koşup giden adamı düşüremeyecek kadar iq'suz bir adam. Saha görüşü, hırs, pas, dinamizm, hiç bir şey yok adamda. Vasat ortasahalari genelde ayağı iyi diye överler (bkz:tolgay arslan) bu adamın ayağı bile leş. Yanındaki adama bile pas verirken yüreğim ağzıma geliyordu. 4.5 m'ye satanlara buradan selam olsun. Yine Transfer şikesi diyen sucuk ekmekçi arkadaşlara şunu demek istiyorum;

kudurun
gidişiyle gustavo'nun kalışı kesinleştiği için transferi sevindirmiştir.