yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

yazar adı gereklidir!

e-mail gereklidir!

göster parola gereklidir!

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat
lacisozluk lacisozluk
Doğum: 7 Eylül 1995   Uyruk: Brezilya   

jailson marques siqueira/
3
Gidişiyle bitik perotti'ye vereceğimiz parayı çıkartmış olduk.

Yolu açık olsun.
gidişiyle gustavo'nun kalışı kesinleştiği için transferi sevindirmiştir.
4.5 m gibi süper bir fiyata sattığımız eski çöpümüz. Mevkisinde oynasa aslında iyiydi falan diyenleri geÇin. Yanından koşup giden adamı düşüremeyecek kadar iq'suz bir adam. Saha görüşü, hırs, pas, dinamizm, hiç bir şey yok adamda. Vasat ortasahalari genelde ayağı iyi diye överler (bkz:tolgay arslan) bu adamın ayağı bile leş. Yanındaki adama bile pas verirken yüreğim ağzıma geliyordu. 4.5 m'ye satanlara buradan selam olsun. Yine Transfer şikesi diyen sucuk ekmekçi arkadaşlara şunu demek istiyorum;

kudurun
twitter


(bkz:kurtulduk)
twitter


güle güle..
Genç ve brezilyalı olmasının ekmeğini yiyeceğimiz futbolcu. görüldüğü üzere bu profildeki bir futbolcudan verim almayı geçtim, üstüne sahada zararını bile görsen yine de bir şekilde kayıpsız elden çıkarabiliyorsun.
twitter


--- alıntı ---

Futbol A Takımı oyuncularımızdan Jailson Marques Siqueira'nın Çin'in Dalian Professional FC kulübüne transferi konusunda görüşmelere başlanmıştır..
--- alıntı ---

kap açıklaması da geldi kendisi hakkında. umarım ücreti 4m euro ve üstüdür ve detayları paylaşılır. eğer 4m euro ve altına satıldıysa muhtemelen paylaşılmaz :/.
Potansiyeli, hatalı planlama ve gereksiz stoper ısrarı ile harcanan bir oyuncu olmuştur.

Josef yerine transferi kesinlikle çok doğru bir hamleydi, yanında futbol aklı olan bir 8 numara ile giderek performansı üst seviyeye çıkabilirdi.

Ersun Yanal'ın elimde stoper yok, mecburen oynatıyorum mesajı vermek için harcadığı bir oyuncu oldu. Kaybettirdiği puanlar bir yana, piyasası olan bir oyuncunun kariyeri için de büyük bir darbe oldu.

Çin transferi gerçekleşecek gibi duruyor, umarım bundan sonraki kariyerinde daha başarılı olur ve hak ettiği yerlere gelir, henüz yaşı itibariyle çok geç sayılmaz.

Güle güle tokatçı.
çin takımı Dalian'a transferi gerçekleşmiş brezilyalı orta saha. yago da onayı verdi.

twitter
Ersun beyefendi hocamız engin futbol bilgisiyle adamın kariyerini bitirip fenerbahçe'yide rezil rüsva etmeseydi çift rakamlı fiyatlara satabileceğimiz bir oyuncuydu.

Neyse bu kadar kötü bir haldeyken kendisinden 4-5 m € bile kazanmak iyidir diyelim artık. en azından çok zarar etmeyiz ve o paraya umarım iyi bir kanat alabiliriz ama pek sanmıyorum.