Futbolcu

Mevki: stoper
Fenerbahce'nin almak uzere oldugu soylenen flamengo stoperi. Elemana dair en ufak bir fikrim yok, yorumcular saglam gommusler.

Oyuncu 29 yasinda, brezilya disina cikmamis ve daha once kendisine bonservis odenmemis. 1.96 boyunda ve dogal olarak hizli degil. Min jae ile kiyaslayip gommusler, kimisi de rotasyona aliniyor ne min jae'si demis.

Jesus'un eski ogrencisi bu, bazi taraftarlarimiz da flamengo'nun coplerini almaktan biktik yazmis. Bazisi ise crespo ve arao ornegi verip hocalara guvenelim demis.

Ozetle, her kafadan bir ses cikartan oyuncu oldu daha gelmeden.

Sahsi fikrime gelirsek, izlemedigim adam hakkinda yorum yapmayacak kadar tecrubelendim. Profil olarak iyi durmuyor ama rotasyon icin alinirsa yangin yapmamak lazim.
Transferi tam anlamı skandal olacak basbayağı çöp oğlu çöp. Alternatif oyuncu olarak düşunülmesi bile skandal. Bundan daha iyi tonla sözleşmesiz oyuncu mevcut. Madem 3 milyon euro bonservis vereceğiz, sürpriz yapma şansı olan genç bir oyuncuya yatırılmalı. Bu herifin fenerbahçe'de oynayabileceğine hakikaten inanan var mı?
Flamengo'nun elinden çıkarmak istediği herkese para verip alıyoruz. Muhteşem bir transfer hamlesi.

Neyse ki JJ hocam orada çalışmış, yoksa Arabistan liginden topçu getirecekti herhalde. Bu kadar dar bir skaladan oyuncu getirilmesine tahammül edemiyorum. Hiç mi yoktu bu kulübün gözlem ekibi? Hiç mi oyuncu ismi verilmedi?

Bakın daha oyuncu iyi kötü değerlendirmesi yapmadım. Ancak bu sezon bu mevzu çok konuşulur.

Caulker'dan neyi fazla bu adamın? Emir ortakaya'dan neyi fazla. Ben söyleyeyim Portekizce bilmiyor olmaları. Neyse daha fazla konuşmayacağım. Bu kadar olmaz.