Futbolcu

makedonya'nın 4'lü oynadığı maçlarda sol bekte, 3lü oynadığı maçlarda orta sahanın solunda, 5li oynadığı maçlarda sol kenar bekinde oynatılan futbolcu. oyun karakteri 3lü sistemin kanat bekine daha uygun görünüyor, alınırsa van aanholt'un gsde çizdiği performansa benzer performans bekliyorum; çıkışları etkili, arkasında boşluklar - bırakan bazı sekanslarda defansı tamamen unutan...
1.2 milyon maaşa sol beke gelmesini uygun gördüğüm oyuncu. Böylelikle bir mevki beleşe kapanmış olacak.

Arabistandan gelmese net transfer derdim ama oradan bitik bir şekilde geliyor olabilir.
Tam da yatmaya gelir minavlinde bir entry girmiştim ki hadi bir arabistan'daki istatistiklerine bakayım dedim, iyi ki de bakmışım keza 6 gol 9 asist yapmış. Hani Sol açık falan da oynamamış. Bu istatistiği Kalitesiz bir ligde yaptığı için anlamsız bulabilirsiniz fakat net bir şekilde orada yatmadığını gösterir. Tabii şunu da unutmamak gerekir ki orada istanbul'un aksine futboldan başka yapacak birşeyi de yoktu.(*)

Valla ben gelsin mi gelmesin mi mevzuunda ortada kaldım. Yine de sanki genç oyuncu daha iyi olur gibi.
gs geçen sene van aanholt ile alioski arasında kalıp 1 tık düşük maliyetli olan van aanholt'u almışlardı, birkaç ay sonra ise pişman olup keşke alioski'yi alsaydık demişlerdi. oyuncuyu hiç izlemedim ama o deönem sürekli analiz videoları vardı sağda solda ve iyi oyuncu olduğu söyleniyordu.

iyidir kötüdür bilemem de kiralık olması çok iyi olmuş, tutmazsa sene sonu yollarsın.

tanım: fenerbahçe'nin yeni hücumcu sol beki.
Taş gibi bek. Çok yetenekli değil ama ileri geri köpek gibi koşuyor daha gençken gelmesini isterdim. Ferdi'yi rossi yerine atabiliriz böylece.

Makedon olması gayet iyi uyum sorunu yaşamaz liderde karakterli bir oyuncu koyarsın sahaya direkt oynar umarım arabistanda futbolu bırakmamıştır beleşe bir mevki çözmemiz iyi oldu gidin 15m ye forvet alın şimdi.

(bkz: #63065) bu arada geçen yıl içime doğmuş heralde :d