Futbolcu

makedonya'nın 4'lü oynadığı maçlarda sol bekte, 3lü oynadığı maçlarda orta sahanın solunda, 5li oynadığı maçlarda sol kenar bekinde oynatılan futbolcu. oyun karakteri 3lü sistemin kanat bekine daha uygun görünüyor, alınırsa van aanholt'un gsde çizdiği performansa benzer performans bekliyorum; çıkışları etkili, arkasında boşluklar - bırakan bazı sekanslarda defansı tamamen unutan...
1.2 milyon maaşa sol beke gelmesini uygun gördüğüm oyuncu. Böylelikle bir mevki beleşe kapanmış olacak.

Arabistandan gelmese net transfer derdim ama oradan bitik bir şekilde geliyor olabilir.
Tam da yatmaya gelir minavlinde bir entry girmiştim ki hadi bir arabistan'daki istatistiklerine bakayım dedim, iyi ki de bakmışım keza 6 gol 9 asist yapmış. Hani Sol açık falan da oynamamış. Bu istatistiği Kalitesiz bir ligde yaptığı için anlamsız bulabilirsiniz fakat net bir şekilde orada yatmadığını gösterir. Tabii şunu da unutmamak gerekir ki orada istanbul'un aksine futboldan başka yapacak birşeyi de yoktu.(*)

Valla ben gelsin mi gelmesin mi mevzuunda ortada kaldım. Yine de sanki genç oyuncu daha iyi olur gibi.
12 Şubat 1992 doğumlu Kuzey Makedonya kökenli sol bek futbolcudur. Kariyeri, FC Schaffhausen, BSC FY U21, FC Lugano, Leeds ve Al-Ahli SFC kulüpleri arasında sürmüştür. Şu an Fenerbahçe ile Beşiktaş arasında transfer haberleri dönmektedir. Benim anlamadığım bir şey varsa o da Fenerbahçe’nin sürekli yaşlıları alma isteğidir. Niye yaşlanmış adamları seçiyoruz?
gs geçen sene van aanholt ile alioski arasında kalıp 1 tık düşük maliyetli olan van aanholt'u almışlardı, birkaç ay sonra ise pişman olup keşke alioski'yi alsaydık demişlerdi. oyuncuyu hiç izlemedim ama o deönem sürekli analiz videoları vardı sağda solda ve iyi oyuncu olduğu söyleniyordu.

iyidir kötüdür bilemem de kiralık olması çok iyi olmuş, tutmazsa sene sonu yollarsın.

tanım: fenerbahçe'nin yeni hücumcu sol beki.