cpm_inboxCount

yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

 yakın zamanda 2. nesil yazar alımları tekrar açılacaktır. 
fenerbahçe kart sahibi iseniz beklemeden info@lacisozluk.com 'a mail atarak yazar olabilirsiniz. 

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat
    beIN Sports
     18:30
1 - 1

7 temmuz 2020 gençlerbirliği fenerbahçe maçı

 • Başlama saati temmuz ayının 7'sinde 18:30'da olan maç.


  Bu kararları kimler alıyor acaba? Beinsports ne isterse yapıyorlar bir tek 4 ayak üstüne çök demedikleri kaldı, her şeye eyv diye diye bu noktaya gelindi.


  Bakın dün gece Ankara'da uyuyamadık sıcaktan gece 5'e kadar sıcaktan bunaldık, bunlar da altı buçukta maç oynatacaklar. Yarın hava 37 dereceye kadar yükselecek akıl fikir yoksunu hepsi.


  Sonra da bu tff'den büyük işler bekle.


  Edit : bir de otobüsle gidilecekmiş, ne desem gg


  Link
  Odaklanmamız gereken maÇ. Yarın ne yapıp ne edip kazanmamız gerekiyor. Kazandığımız takdirde önümüz çok açık. Serdar azizin yokluğu ciddi etkileyecek. Stoper için jailson dışında alınacak her karara saygılıyım. Cenk oynasın isterdim ancak maçın ciddiyetinden dolayı gustavo oynarsa anlayış ile karşılarım.
  günlerdir dilim döndüğünce ankara'da 18:30 maç oynanmasının insanlık suçu olduğunu dile getiriyorum ama bizim camiada kimseden ses çıkmadı. pandemi sonrasında maçların başlama saati 19:15 ya da 19:45 gibi saatlerde oynanacağı söyleniyordu hatta böyle açıklandı sonrasında yayıncı itiraz etti temmuz ayında 18:30'da maç oynama fikri geldi.


  Fenerbahçe'den konu hakkında tek itiraz yok. Zaten pandemide maç oynanması komple yanlış bir de bu saatte maç oynatmak tümden yanlış. Belki Erzurum'a Karadenizde ( ordu haricinde diğer kentler nasıl bilmiyorum ama ordu'da da imkansız) oynatmak mümkündür ama geri kalan hiçbir yerde bu saatte değil maç yapmak yürüyüş yapmak bile çok zor.


  Fenerbahçe gençlerbirliği ile konuşarak maç saatini değiştirebilirdi. Her şeyin başında insan sağlığı geliyor.


  Gerçi bu tff'den ne bekliyoruz ki alt ligleri oynatmak için yoğun çaba sarfettiler, ışıklandırma olmayan takımların Olduğunu unuttular. Öğlen sıcağında oynatmak istediler.


  Her neyse yönetim işte bu tarz basit görünen ama hiç de basit olmayan şeylerin başından tepki koyamıyor.


  Ankara 1 haftadır yanıyor, geceleri uyuyamıyoruz. Bir de bizim kulüp kendince tasarruf mu yapıyor belli değil otobüsle geldi ankara'ya. Bir de iki buçuk gün sonraya maç konulmuş ama kulüpten tek bir itiraz yok. Küçük şeyler olabilir sinek de küçük ama mide bulandırıyor.


  Maca dönersek kaç satır sonra, çeşitli başlıklarda dile getirdiğim gibi bizim için önemli bir 4 maç olabilmesi için mutlaka 3 puanla sonuçlanması gerekiyor. Fakat ne zaman böyle hesap kitap yapsak bizimkiler daha kafadan o hesabı imha ediyor. Çünkü fenerbahçelilik bunu gerektirir. Umarım bugün kazanırız.
  Garry'nin pozisyonunda penaltı kararı verilebilirdi ama vara bile gitmedi. Gerçekten inanılır gibi değil. Yine bize hüsran.


  Ömer Faruk oyuna girdikten sonra bir iki şık dokunuşu vardı. Son 20 dakika oyunda olsa ne eksilirdi acaba bizden.


  Bugün puan kaybetme sebebimiz koskoca ilk yarıyı çöpe atmış olmamız. Aykut kocaman yönetiyor sanki takımı. O da ilk yarıları çöpe atma peşindeydi. Yazık bu taraftara yazık. İlk yarı hiçbir şey oynamadı bu takım. O kadar yavaş paslaşıyoruz ki çıldırmamak elde değil. Bu takımın en büyük eksiği tempo. Kalite falan eksik de tempo daha büyük problem.


  Dünkü maçtan sonra azcık istek olmaz mı ya. Ayıp.
  Kaçan goller bir yandan, defansta yapılan hatalar bir yandan. Vedat Muriqi çok gol kaçırmış, Tolgay Arslan gol kaçırmış. Garry Rodrigues'in pozisyonuna gelince, orada Ferdi'ye pas vermiş olsa gol olma olasılığı yükselecek pozisyonun. Kendi çektiği şutta başarılıydı aslında, Gençlerbirliği oyuncusu, topu eliyle kurtarıyor hakem pozisyona yakın ve devam kararı veriyor.


  Hakem pozisyonun üzerinde durmamış bile, oysa belli oluyor oyuncunun müdahale ettiği. Fazla pozisyon boşa harcanmış, Altay'ın müdahelesi çok yerinde idi. Nasıl bu kadar pozisyon harcandı, nasıl o pozisyona penaltı kararı çıkmadı şaşırtıcı. Normalde ses getiren gazeteler, Fenerbahçe aleyhine olan konuları manşetlerinde yer vermemişler. Orada takımı destekleyen taraftarlar için bu maç kazanılmalıydı. Umarım takım, bu sezon bulduğu fırsatları değerlendirebilecek, gole çevirebilecek bir forvet oyuncusu alır. Stoper'e de Jailson yerine başka bir oyuncu düşünülmeli.
  maça çıkmadan evvel Avrupa kupalarında oynamak için eleme maçları oynayacağız, bu sebeple sezonu erken açacağız diye düşünüldüğüne yemin edebilirim ama ispatlayamam. Yönetim De içten içe sezonu erken açmak istemiyor bence çünkü transferleri yetiştirmek mümkün olmayacak. En iyisi avrupa'ya gitmeyelim olursak şampiyon olalım diye düşünüyordur. Zaten teknik adam gelmemesi de buna bir örnek.


  Artık ayarlarımızla öyle oynadılar ki komplo teorisi üretir olduk. Fenerbahçeyi vizyon ile başlayıp türlü vizyonsuzluklara yönelten kim varsa yazıklar olsun.


  Öte yandan kalan maçlarımızı kazanırsak hala şampiyonlar ligi eleme bileti alırız. Ama üstte yazdıklarımı düşünen oyuncularla mümkün değil.
  lacisozluk lacisozluk