yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

yazar alımları şu an için kapalıdır!

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat
lacisozluk lacisozluk
    beIN Sports
     18:30
1 - 1

7 temmuz 2020 gençlerbirliği fenerbahçe maçı/
5
18:30'da başlayacak olan stsl 31. hafta karşılaşması.
Başlama saati temmuz ayının 7'sinde 18:30'da olan maç.

Bu kararları kimler alıyor acaba? Beinsports ne isterse yapıyorlar bir tek 4 ayak üstüne çök demedikleri kaldı, her şeye eyv diye diye bu noktaya gelindi.
Bakın dün gece Ankara'da uyuyamadık sıcaktan gece 5'e kadar sıcaktan bunaldık, bunlar da altı buçukta maç oynatacaklar. Yarın hava 37 dereceye kadar yükselecek akıl fikir yoksunu hepsi.

Sonra da bu tff'den büyük işler bekle.
Edit : bir de otobüsle gidilecekmiş, ne desem gg
Link
yarın oynanacak maç. ben 10'unda falandır diye düşünüyordum. yarın ne amk wtf??? #21330 şu entry'yi görünce öğrendim bu arada.

bu kadar sıkışık bir fikstürde maç oynanmaz abi... bir sürü sakatlık olacak gibi duruyor. gerçekten enteresan bir ülkeyiz.
edit: saat 18:30 ne lan ahhahahahahahahah... gece oynatsaydınız lan bari! tff ne yapmaya çalışıyor anlamış değilim inanın.
Kupkuru Ankara sıcağında oynanacak maç.

(bkz:yazık kimin ligiyse)
alper ulusoy maçın hakemi olmuş.

Gs maçında bize operasyon var diye ağlamalarına neden olan 11 saniye kuralını işleten hakem bu. Bizim maçta da bunu uygulayabilir umarım takımın olmayan idari kadrosu altay'ı uyarır, sonuçta diyetini ödemek zorunda hissedebilir hakem kendisini.
Odaklanmamız gereken maÇ. Yarın ne yapıp ne edip kazanmamız gerekiyor. Kazandığımız takdirde önümüz çok açık. Serdar azizin yokluğu ciddi etkileyecek. Stoper için jailson dışında alınacak her karara saygılıyım. Cenk oynasın isterdim ancak maçın ciddiyetinden dolayı gustavo oynarsa anlayış ile karşılarım.
#21313
#21336 Ankara alev alıyor kaç gündür. Bugün de çok sıcak. Akşam 6'da maç oynatmak hangi aklın ürünü acaba?
yağız sabuncuoğlu bir tweet atmış.
''ankara 35 derece, yanıyoruz...'' diye. arkadaş hangi aklın ürünü bu saatte bu maçı oynatmak? yönetimde bir kişi bile çıkıp itiraz etmiş midir çok merak ediyorum. bazı şeyler göz göre yapılmaya başlandı. hayır şu maçı 21:00'de oynatsan ne değişecek?
edit: fikstüre baktım şimdi. bu akşam 21:00'de başakşehir'in maçı varmış. maksat her iki maç da izlensin :DDDD ulan allah bildiği gibi yapsın sizi şeref yoksunları. klasik türkiye işte ne bekliyorsunuz ki?
günlerdir dilim döndüğünce ankara'da 18:30 maç oynanmasının insanlık suçu olduğunu dile getiriyorum ama bizim camiada kimseden ses çıkmadı. pandemi sonrasında maçların başlama saati 19:15 ya da 19:45 gibi saatlerde oynanacağı söyleniyordu hatta böyle açıklandı sonrasında yayıncı itiraz etti temmuz ayında 18:30'da maç oynama fikri geldi.

Fenerbahçe'den konu hakkında tek itiraz yok. Zaten pandemide maç oynanması komple yanlış bir de bu saatte maç oynatmak tümden yanlış. Belki Erzurum'a Karadenizde ( ordu haricinde diğer kentler nasıl bilmiyorum ama ordu'da da imkansız) oynatmak mümkündür ama geri kalan hiçbir yerde bu saatte değil maç yapmak yürüyüş yapmak bile çok zor.

Fenerbahçe gençlerbirliği ile konuşarak maç saatini değiştirebilirdi. Her şeyin başında insan sağlığı geliyor.

Gerçi bu tff'den ne bekliyoruz ki alt ligleri oynatmak için yoğun çaba sarfettiler, ışıklandırma olmayan takımların Olduğunu unuttular. Öğlen sıcağında oynatmak istediler.

Her neyse yönetim işte bu tarz basit görünen ama hiç de basit olmayan şeylerin başından tepki koyamıyor.

Ankara 1 haftadır yanıyor, geceleri uyuyamıyoruz. Bir de bizim kulüp kendince tasarruf mu yapıyor belli değil otobüsle geldi ankara'ya. Bir de iki buçuk gün sonraya maç konulmuş ama kulüpten tek bir itiraz yok. Küçük şeyler olabilir sinek de küçük ama mide bulandırıyor.

Maca dönersek kaç satır sonra, çeşitli başlıklarda dile getirdiğim gibi bizim için önemli bir 4 maç olabilmesi için mutlaka 3 puanla sonuçlanması gerekiyor. Fakat ne zaman böyle hesap kitap yapsak bizimkiler daha kafadan o hesabı imha ediyor. Çünkü fenerbahçelilik bunu gerektirir. Umarım bugün kazanırız.