meymenetsiz galatasaray kadrolu hakemi. dün oynanan karagümrük-gs maçında var'da görev alan komik kişi.
zorbay küçük'sün ama mide bulandırıyorsun..
4 ocak 2021 kasımpaşa fenerbahçe maçı 'nin var hakemi. Bu sezon var'da bize karsi olan performansina bakarsak konya macinda haksizca iptal ettigi golumuzden tutunda bjk macinda faullu pozisyonda aleyhimize verdirdigi gole kadar ne ararsaniz bulunuyor. Agzimi bozmak istemiyorum, bu adama dikkat edilmeli aksam.

Edit: bunun var'da olupta puan aldigimiz tek mac denizli macimiz. O mactada 1 golumuz var'dan iptal edildi, rakibe var'dan penalti verildi ve maci 10 kisi tamamlamistik. Entry bu kadar.
Bizi lime lime doğrayıp puanlarımızı çalan ve gs'yi eline gelen ilk fırsatta ittiren kadrolu hard gsli hakemimsi kişilik.

Alanyaspor maçına atanmış. Haftanın hatta yılın da en önemli maçlarından birine bu gslinin atanması mhk'nın artık kontrolden çıktığını gösteriyor. 2 yıl önceki gibi hak edilmemiş bir şampiyonluğa göstere göstere hazırladınız yine ülkeyi.
Babası galatasaray futbol okulunda antrenör olan galatasaraylı hakem. Galatasaray'ın bu sezon oynayacağı en kritik deplasman olan alanya deplasmanına hakem olarak atanmış, şaşırdım mı? Tabiki hayır. Geçmişlerindeki tüm başarılarını mhk'daki hakem yapılanmasına borçlu olan ve bu sezon da olağanüstü kollanan galatasaray' ın böylesine zor bir deplasmanda yalnız bırakılacağını mı sandınız.
Malum takimin 21 subattaki malum macina atanan hakem. Var'a da bitigen'i versinler muhteeem ikiliyi tamamlasinlar.
Nwakaeme'yi direkt kırmızı kart ile atamayan tetikçi. Çünkü 2 maç ceza alacaktı ve bizim maçta oynamayacaktı, bunu sağladı bu kişi.
gs kulübünün terim önderliğinde pusu kurduğu kımıl zararlısı.

yalnız arda'ya verdiği tepki efsane değil mi?

a.t. : basın toplantısında görürsün..
z.k. : krampon mu fırlatacaksın??

alem böyle g.t olma görmedi..

bu arada zorbay'ı hiç sevmem, yiyin birbirinizi..