Yeteneklerinin kendisini orta düzey süper lig takımları ya da 2.sınıf avrupa liglerinden öteye götüremeyeceğini düşündüğüm galatasaray'ın 2000 doğumlu gelecek vaat ettiği sanılan hücum oyuncusu.
Gsnin beleşe adana demirspor'a kiraladığı oyuncu. Bu sene zaten çok formda, an itibariyle 2 tane çok iyi gol sapladı gs'ye ve emin oldum fenerli bu eleman.

Kerem'in yerini seneye doldurur gs'ye dönerse top hakimiyetini beğendim.
Fatih terim'in yazik ettigi oyuncu. Cocuk tam zamaninda kacip kurtarmis kendisini, dunki macta firsatini bulunca da saplayiverdi iki tane ve intikamini almis oldu.
Gs'de kalsa 10 maça çıkamayacak oyuncu. Göndermeyip turşusunu kurmak yerine oynayacağı bir yerde gelişim göstermesi mantıklı. Gs'lilerin gereksiz yere yakınmasını anlayamıyorum. Sanki sezon öncesinde bir beklentileri varmış gibi neden gitti falan.
daha 21 yaşında olmasına rağmen süper lig'e damga vurmaya devam eden sağ açık. sözleşme durumunu bilmiyorum ama ben kendisinin yerinde olsam gs'den gitmeye bakarım.
Bu sezon oynadığı 29 maçta 8 gol 12 asist yapmış futbolcu. Ads ve montella ile iyi bir uyum yakalamış.
Seneye gs'de kendisine şans verilirse bir kanatta kerem diğerinde yunus tehlikeli bir hücum hattı oluşturacak olan oyuncu. Üstelik yerli kontenjanından ve altyapı kotasına da dahil.