cpm_inboxCount

yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

 yakın zamanda 2. nesil yazar alımları tekrar açılacaktır. 
fenerbahçe kart sahibi iseniz beklemeden info@lacisozluk.com 'a mail atarak yazar olabilirsiniz. 

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat

yönetimin 2019-20 sezonunu hocasız bitirme sebebi

 • Ya sözleşmesi devam eden bir hocayla anlaşmak istiyorlar (bkz:erol bulut) ya da şimdi gelecek hocanın kendi kurmadığı düzende alabileceği muhtemel kötü sonuçlarda yeni sezon başlamadan taraftarın önüne atmak istemiyorlar (bkz:Nenad bjelica)
  bence muhtemel sebepler:


  1) yabancı hoca için pazarlıklar sürüyor, yok eğer anlaşıldıysa da gereken ortamın (corona sebebiyle vs) oluşması bekleniyor. corona durumu belli olmadan erkenden açıklamanın zaten alemi yok.


  2) yerli hoca şu an lig yarışında olan bir hoca, spekülasyon olmasın diye açıklanmıyor (boşta olan, veya kritik virajda olmayan bir takımın td'liğini yapan bir yerli hocayla anlaşılsaydı hemen açıklanırdı zaten).


  3) henüz son karar verilmedi, tüm seçeneklerle temas kesmeden ama ağırdan alarak görüşülüyor.


  kısacası plansız programsız iş yapıldığını zannetmiyorum, fenerbahçe artık öyle her hocanın şak diye kabul edeceği bir durumda değil, birkaç sezon da olmayacak.


  zaten emre ve volkan (hele ki şu anki ağırlıklarıyla) kulüpteyken gelmeyi kabul edecek herhangi bir yerli hoca hakkında fikrim değişir, ümidim kırılır. bu kapsamın dışındaki iki hoca aykut kocaman ve abdullah avcı , onlar da gelecek olsaydı açıklanırdı çoktan, ersun yanal'dan sonra ali koç'un artık taraftarın görüşlerine pek yer vererek karar alacağını zannetmiyorum. yine de belli olmaz tabii, çünkü ne tezattır ki fenerbahçe'nin artık td'lerin gözünde cazibe merkezi olmadığı şu dönemde görevi kabul etmesi en muhtemel iki hoca da onlar.
  lacisozluk lacisozluk