Benim için 2005'dir.Sosyal medya ve akıllı telefonlarla
hızlı ve yozlaştırıcı bir dönüşüme girmeden önceki son güzel yıllardan biriydi.Ülke dinamikleri ve cumhuriyet devrimlerinin kurduğu düzen hala ayakta olan bu dönemde cumhurbaşkanı olarak ahmet Necdet Sezer vardı ve malum partiyi az da olsa dizginleyebiliyordu.
Milan - Liverpool şl finali tarihe kazanırken my number one parçası dillerden düşmüyor, nolan'ın dark Knight üçlemesinin ilk filmi olan batman begins vizyona girerken, bir önceki sene kurulan facebook yavaş yavaş dünyaya yayılıyordu.
(bkz:60lı yıllar)

sultanahmet'e gelen hippilere takılıp şarkı söyleye söyleye kafa bir dünya hindistan goa sahillerine gitmek güzel olurdu. tropik iklim, güzel kızlar, kafa bi' dünya ful seks ve eğlence ohh anasını satayım. arada gelir yine geri dönerdim. hem 1960-1970 arası 5 fenerbahçe şampiyonluğu da görürdüm. yaşasın hedonizm. ful seks.
2007-2008 fenerbahçe'nin ve ülkenin şimdiki konumdan daha iyi olduğu bir dönem. Tamam mükemmel değildi ama mükemmele yakındı.
2004 olabilir.

Akıllı telefon yok, saçma sapan sosyal medya uygulamaları yok, insanlar şimdiye nazaran daha mutlu, fenerbahçe prime dönemlerine giriş yapıyor, her şeyden önemlisi yaşama sevinci vardı insanların.