Dünkü Rizespor GS maçındaki dürüst yönetimi için GS yönetimi tarafından " cellat başı " olarak tanımlanan hakem.
(bkz: hakemler de insan, hata yapabilir)

daha öteye gidip terörist başı hatta bir tık daha ilerleyip fetöcü diyeceklermiş. Gerçi onu diyemezlerdi çünkü o zaman birlik içinde olmaları gerekiyordu.
Bu kadar koruyup kollanmaya alışmışlar ki doğru ve dürüst hakem kararlarına tahammülleri yok. Ayıptır bir hakeme doğru kararlar verdi diye bu sözleri sarf etmek.

Hakemin yerinde olsam dava açardım, benim hakkımda böyle bir etiketi no name birisi söyleyebilir fakat bir kurum resmi sayfasından söyleyemez diyerek açardım hakaret davasını.
Hakem kötü bir hakem olabilir yeteneksiz de olabilir dünkü maçta da GS aleyhine " bilinçli " yanlış kararlar da vermiş olabilir. Fakat gs'nin iki oyuncusunun sakatlanmasını sağladı iması bulunması düpedüz aymazlıktır ve hakarettir. Utanmıyorlar da şunu yazarken.
Bu hafta oynanacak maçlarda maç alamamış hakem.
Demek ki neymiş? İyi maç yönetmek yetmiyormuş, önemli olan birilerini kayırdı mı kayırmadı mı? Bizi katleden hakemler ödüllendirilirken, doğru dürüst maç yöneten hakem ceza alıyor, açıkça gs'yi kollayın iması yapılıyor,aksi halde maç alamazsınız deniliyor.
Bakalım Cüneyt bu akşam ne yapacak göreceğiz.
Maç başı ücret alan hakemlere aba altından sopa gösterme operasyonu devam ediyor. Son kurbanı da yaşar kemal uğurlu. Galatasarayı kollamazsanız ekmeksiz kalırsınız manası çıkıyor buradan. Fenerbahçe'nin kazandığı maçların hakemlerine yapılan operasyonun aynısı.
Adam maçı sıfır hatayla yönetti bide amk. Hadi bir penaltı es geçti falan diyecem de hata yok arkadaş. Ceza almasının sebebini açıklayacak bir delikanlı galatasaraylı çıkamaz. Dünden beri ne kadar galatasaraylı tanıdığım varsa kendilerine ne tür bir haksızlık yapıldığını soruyorum, hiç biri delikanlı gibi cevap veremiyor. Aldığım elle tutulur tek cevap neden ofsayt bayrağını kaldırmadi, e ona da kural var diyoruz yine susuyorlar. Morozyukun verilmeyen sarı kartı falan diyorlar. Oysa hepsinin sosyal medyası kulüp bildirisi paylaşımlarından geçilmiyor. Algı yapmakta adamların üstüne yok inanılır gibi değil.