fenerbahçeli yönetmen murat şeker'in 2021 yılında çıkacak olan filminin ismi. filmde fenerbahçe'nin kurtuluş savaşı sırasında anadoluya silah kaçırması ve general harrington kupası zaferi anlatılacak.
pandemi sebebiyle kapanan sinemalar ve sektörün ekonomik olarak zorluk çekmesi sebebiyle çekimlerin 1 yıl ertelendiği film.
nejat işler'in oynayacağı belli olmuş. yaklaşık 20 milyon lira belki biraz daha fazla bütçeli bir film olacakmış. umarım stadyum cgi'ları göz yorucu olmaz, biz bu cgi işini beceremiyoruz, biliyorum yüksek bütçeli işler ama yine de insan bekliyor.
bir de yönetmenin fikri nasıl olur karışmak da haddimiz değil de siyah beyaz başlayıp sarı lacivert yani bahçedeki fener ile aydınlansa film keşke. güzel bir fikir.
Merakla bekledigim film.
Keske seneye sampiyon olsak da hemen ardindan cekimlere baslansa. Ayrica bir sonraki sezon da sampiyon olup ust uste iki sampiyonlukla bu filmi izlemeyi cok isterim...

Eger dogru adimlar atip ilerleyen yillari domine edersek de fenerbahce'nin yeniden dogusu temali yeni bir film cekilebilir. Ki bu en cok istedigim seylerden birisi.

Tabi biz ne yapacagiz ilerleyen yillarda orasi merak konusu.