Yagız sabuncuoğlu'nun haberine göre fenerbahçe ile görüşen futbolcu. Trabzonspor maçını da tribünden takip etmiş. x (tweet)
-Yağız Sabuncuoğlu: Fenerbahçe, Wilfred Zaha ile ilgileniyor, Oyuncunun temsilcisi Fenerbahçe’nin daveti üzerine İstanbul’a geldi. Wilfried Zaha’nın menajeri Trabzonspor maçını da tribünden takip etti.-
x (tweet)


oha diyorum ali koç zaha'yı fb yapsın tüm günahlarını mahsup edelim.
2-3 sene önce kendisi için 50-60 milyon euro’lar konuşuluyordu, mevcut durumuyla da çok çok uçuk istekleri olmazsa big six dışı her takımda yer bulur diye düşünüyorum. Hatta city, liverpool ve chelsea dışındaki her takımda rotasyon için de değerlendirilebilir.

Bunları göz önüne alırsak çok zor transfer olduğunu düşünüyorum, erken gaza gelmemek lazım.
Bizim beceriksizin bunu almasına imkan yok. İstanbul’a geldiyse gs ya da bjk için gelmiştir gündemi meşgul edip okları kendi üstünden çekmeye çalışıyor klasik.

Ha iş bilen yönetici rossi’ye verdiğimiz çöp olan bonservis ve maaş maaliyetine bu kadar iyi bir futbolcuyu alır bizim önce başka bir sorunu çözmemiz lazım.
Transfer haberine çok şaşırdığım futbolcu. Bizim yönetimin böyle bir futbolcunun varlığından haberdar olduğunu bile düşünmemiştim. Eğer transfer edebilirsek Ali Koç hatalarından gerçekten ders almış demektir.

--- alıntı ---

Roy Hodgson:

"Takımın kalitesi onu burada tutabilir ama Zaha kulüpte kalmaya veya ayrılmaya karar verse de Crystal Palace'ta şimdiden harika bir mirasa sahip."

Zaha'nın adı Fenerbahçe ile geçiyor.

--- alıntı ---