bir kez olsun indirip bakmadığım uygulama.

fakat youtube kanallarını ilgiyle takip ediyorum. uğur karakullukçu, emre özcan, ali ece vs. birçok yorumcuyu aynı ekranda göstermeleri takdire şayan. sosyal medyanın nabzını iyi tutuyorlar. genç yüzlerden vazgeçmemeleri gerekiyor. üstteki arkadaş da belirtmiş, para bol galiba bunlarda :)
youtube'da serdar ali çeliker, uğur karakullukçu, ali ece vs. yorumcuyu aynı ekranda izlettiren kanal.

aynı zamanda bir uygulama.
beğenerek takip ettiğim youtube kanalı. rakip takım yorumcularının objektif tavırlar sergilemesi ayro bir hoş. fakat serdar ali çelikler'in ahmet çakar&erman toroğlu vari tavırları ise büyük itici.
Az evvel uyumaya çalışırken maçtan sonra ne saçmalamışler bir dinleyeyim dedim sinirden uykum kaçtı. Programın tamamı saçmalama ile geçse de sadece emre mor kısmını buraya not düşmek istiyorum. Fenerbahçe'ye transfer sürecinde nasıl öveceklerini, abartacaklarını şaşırdıkları emre mor'u resmen itin götüne soktular, fenerbahçe niye bu adamı transfer ettiye getirdiler, ulan siz dayadınız! Neymiş efendim oyuncu yedi yıldır gelişim kaydetmiyormuş. ulan 3 ay önce emre mor çok gelişti diye siz tatava yapıyordunuz. Neymiş efendim oyuncu skor yapmıyormuş, bal yapmayan arıymış. Ulan 3 ay evvel çok mu farklıydı da biriniz bir kere bunu söylemediniz? Nasıl öveceğinizi şaşırmıştınız. Çakma yorumcular sizi... bunların hala menajer olduğunu anlamayan insanlar var, ben ona yanıyorum.