Eğer Beşiktaş ile hukuki bir problem yaşamadan yollarını güzel bir şekilde ayırabilirse takımımızda görmek isteyeceğim sol ayaklı, pasla oyun kurabilen, soğuk kanlı stoper oyuncusudur.

Falette'nin 2 gömlek üstü, daha güven veren ve yanına hava toplarında üstün, oyun yapısı sert bir stoperle güzel bir ikili olabilir. Maliyeti açısından da uygun olacağını düşünüyorum.

Şampiyonluk yolundaki başakşehir'in stoperi srktel ise biz de lige alışmış bir stoper ile yola çıkabiliriz.
Bizim kruse olayının aynısı beşiktaş bu arkadaş ile yaşadı. Virüs sebebi ile 1 ay maaşını alamadı diye takımına ihanet edip derbi öncesi bırakıp kaçan bir futbolcu. İnşallah bize gelmez, tam galatasaray'a uygun bir karakter.
beşiktaş'tan ayrılmasına ilişkin..
"Beşiktaş Kulübü’nden ayrılmamın sebebi, kulübe ilk imza attığım günden bu yana bana karşı olan yükümlülüklerin zamanında yerine getirilmemesi ve ertelenmesi. COVID-19 öncesinde 4 ayın üzerinde bir süre maaşımı alamadım. Yurt dışında hayatını sürdüren bir kişinin böyle bir şey yaşadığını tahmin bile edemiyorum. Aynı zamanda kondisyonumu yüksek seviyede tutabilmek için antrenmanlarıma günü gününe gerçekleştiriyorum. Kulüp yönetimi, COVID-19 nedeniyle mart ayından itibaren maaş ödememe kararı verdi ve sonuçların etkisi ve adaletli olup olmadığı konusunda bir tartışma yapmaktan kaçındı.

FIFA yargılamasından önce, tüm şartları konuşacağım ve görüşeceğim. Temsilcilerim kulüple birçok kez temasa girdi ve bir çözüme ulaşmak için büyük bir gayret gösterdi. Ama yeter. Taraftarlara bana karşı olan sevgileri ve destekleri için teşekkür ederim. Beni hep kucakladığınız için minnettarım. Keşke planladığım sürenin sonuna kadar Beşiktaş’ta kalabilseydim ancak hayat ve işte her zaman her şey yolunda gitmiyor."
La liga'dayken cidden kaliteli bir stoperdi bence. Ama fiziği gittikçe gerilemeye müsait gibi göründü oynadığı son maçlarda.
Alan büyük takıma defansif olarak pekte faydalı olabileceğini düşünmüyorum.

Ama oyun kurulumuna ve pas trafiğine yinede etkisi olacaktır.