Fenerbahçe tarihinde en nefret ettiğim figür. Hayatımda gördüğüm en kötü basketbol koçu. 3 senedir takım kendi kendini idare ediyor. 3 senede etki etti de aldık diyebileceğimiz maç sayısı bir elin parmağı kadar anca vardır. Yüzünü boyayarak, twit atarak enayi taraftarımızı iyi kandırdı bugüne kadar. Bugün şu ana kadar berbat götürdüğümüz maçı ikinci yarı çevireceğiz, hatta rahat bitireceğiz buna eminim. Ama kesinlikle sezon biter bitmez kurtulmamız gerekiyor. Adamın ne bir hücum seti var ne de oynayacağı rakiplere takımı çalıştırdığı.

Yerelde yanımıza yaklaşacak bir bütçe ve kadro yoktu geçtiğimiz iki senede. Bunun ekmeğini yiyor. Bu sene Mersin ÇBK sağlam kadro kurdu, kupada olduğu gibi ligde de şamarı basarlar böyle giderse. Bana kalırsa bizden daha güzel yabancı seçimleri yapmışlar. Avrupa'da zaten Ekaterinburg olduğu sürece bir şey başaramaz ki geçtiğimiz sene şamarı yemişti. Şimdi Ekaterinburg yok ve açık ara en iyi kadro ve bütçeye sahipken, ev sahibi takımken kupayı alacağız diyemiyoruz. İşte böyle bir koç.
takıma ne kattığını çok merak ettiğim koç. bu işlerden gerçekten anlayan hatta mümkünse bu işin içinden gelen biri aydınlatsa da öğrensem. fenerbahçe safiport rus takımları da men edildikten sonra euroleague'in net favorisi değil mi, üstelik final four organizasyonu da istanbul'a ve fenerbahçe'nin salonuna verilmişken! ligde yola devam ediyoruz. kupa finalini berbat bir oyunla farklı kaybettik. final four'un 2 maçına da panik ve kötü bir halde başladık. yarı finalde savunmamız -özellikle ilk yarıda- sıfıra yakındı, bugünkü finalde de hem savunma yeterli değil hem de hücum edemiyoruz. bu durumun sorumlusu koç ve yardımcılarıdır diye düşünüyorum.