son olarak West Bromwich Albion'da görev yapan Fransız teknik direktör.

adı beşiktaş ile anılıyor.
emekli fransız stoper ve şimdilerin teknik direktörü. ligimize geleceği hakkında söylentiler var.
Beşiktaş ile 1 + 1 yıllığına anlaşmaya vardığı söylenen teknik direktör. Resmi açıklamanın gelip gelmediğini bilmiyorum.
çevresinde dönen bir gariplik olan teknik direktör.

kalan 8 hafta için kendisine ev tutulmadığı, tesislerde kalacağı söyleniyor. ya yöneticiler ismael'e temkinli yaklaşıp kendisine orta-uzun bir kontrat vermek konusunda emin olamıyor, ya da ismael'in ülkeye dair çekinceleri var ve istifasıyla uçak bileti cebinde geziyor.

zaten 3-4-3 gibi ucube düzen türkiye gibi düşük tempolu, sert, teknik açıdan sorunlu, sık sakatlık yaşanan bir futbol çevresinde çok ama çok zor tutar. 2 bek de 2 ayda patlar mesela.
3 nisan 2022 trabzonspor beşiktaş maçındaki performansi dikkatimi ceken cicegi burnunda hoca.

Bjknin başına gectigi ve ts macina ciktigi kisa süreçte kendi kendine basit bir soru sormus gibi: ”kısa surede takimi nasil yukari cekerim?". Bu sorunun cevabi olarak cabuk corba misali hazırlanan set oyunlarini bulmus. Santradan kornere pek cok duran topta ve yerlesim oyununda calisildigi belli olan kombinasyonlar denedi bjk.

Maca inanılmaz ileride ve saldirgan baslamasi da cabası. Isleri yolunda giderse bjk seyircisine heyecan veren agresif bir futbol izletebilir. Umarim uclu savunma fantezilerinde kaybolmaz ama. Ya da umarim kaybolur.(*)
Agresif ve tempolu bir futbol oynatmaya çalışıyor. Seneye gedson'un vs gelmesiyle iyi bir oyun oynatabilir. Bjk taraftarının bu elemanı seveceğini düşünüyorum.