1996 doğumlu sağ bek oyuncusu. sporting lisbon'un sözleşmesi oyuncusudur.

x (tweet)


beşiktaş tarafından bir yıllığına kiralandığı açıklanmıştır. oyuncuyu daha önce hiç izlemedim fakat maliyeti de göz önünde bulundurulursa gayet uygun bir oyuncu olmuş beşiktaş için. birkaç özelliğinin üst seviye olması yetecektir.

fm20'ye göre de hızı fena değil. fm 20 profili: link

linki açmak istemeyenler için foto: görsel


fm 20'ye göre çalışkan, topsuz alanda vasat üstü, savunması vasat üstü, hızı fena olmayan, dribblingi iyi, pas özelliği vasat üstü bir bek oyuncusu. eğer gerçek hayatta da böyleyse beşiktaş iyi transfer yapmış diyebiliriz maliyetine göre. 200bin euro kiralama bedeli ve 800b euro da maaş ödeyecekler galiba.

fakat sporting bu oyuncuyu kiralık olarak gönderiyorsa muhtemelen düşüşe geçmiş bir oyuncudur. böyle oyuncular türkiye'de tutabiliyor. bakalım neler olacak hep birlikte göreceğiz.
Yaşı iyi, şu an ligede uyum sağlıyor bence performansı iyi. hırslı oyuncu.

Kesinlikle seneye sporting'den alıp çökmemiz gereken sağ bek.36 lık gökhan ve nazımla rezil rüsva olmamalıyız.
Ligin en formda ve en iyi sağ beki.

Rakiplerimizin her çöpüne salça olan başkanımıza duyrulur olacaksan rakipte böyle adama salça olacaksın işte sadece, dorukhan falan kovalıyorsunuz ama.

Koy bu adamı fenerbahçenin sağ bekine nazımla beraber. Adam makina gibi gidip geliyor sağda, hemde genç.
Kirmizi kart gormesi herhalde cumhurbaskanligi kararnamesi ile yasaklanan oyuncu. Cogu macta Sari Karti varken rakiplere gene ayni sertlikte dalmasi ve bir sekilde idare edilmesine baska bir aciklama bulamadim.

Hakemlerin kollamasini bir kenara birakirsak cok iyi performans veriyor. Ghezzal ile birlikte sag kanadi ucuruyor, iyiki kiralik.
Bu arkadaşın haftalardır sarı kart bile görmemesi büyük komedi. Normal şartlar altında sezonda 6-7 maç kaçırması gerekirken naparsa yapsın kart görmüyor.
Gerçekten adam dokunulmazlık özelliği kazanmış. Yaptığı sert faullere bırak kartı faul bile verilmiyor. Bir değil iki değil! En az 20 kartı es geçilmiştir bu sezon. Sonra tinerciler her maçtan sonra hakkımız yeniyor fenerbahçe kullanıyor diye utanmazca konuşur.
Gs'nin marcao'su varsa bunların da rosier'i var. Sezon başından beri görmediği sarı kartları saymaya kalksak...

Neyse şerefli takım ne de olsa. Xd