cpm_inboxCount

yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

 yakın zamanda 2. nesil yazar alımları tekrar açılacaktır. 
fenerbahçe kart sahibi iseniz beklemeden info@lacisozluk.com 'a mail atarak yazar olabilirsiniz. 

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat

ümit özat

 • /
  3
  fenerbahçe’de takım kaptanlığı yapmış zaman zaman defansta, zaman zaman llibero ön libero ve sol bekte görev almış koca kafa lakabıyla tanınan şimdinin teknik direktörü eski futbolcu.
  Fenerbahçe ‘de sol bek oynarken skora yaptığı destekle hatırlanır.
  Şehla olması üzerine serhat akın'ın "sola bakar sağa orta yapardı" şeklinde espri yaptığı eski fenerbahçe kaptanı
  2001 yılında Fenerbahçe'ye transfer olup 2007 yılındaki ayrılığına kadar olan fenerbahçe kariyerinde yeni sözleşmelerde hiç para konuşmadığı ve boş mukaveleye imza attığı söylenen büyük kaptan. fenerbahçe'de sağ bek, libero, stoper, sol bek ve ön libero olarak görev yapmıştır. kariyerinin en gollü sezonunu da 2003-2004 yılında, kaptanlık yaptığı ilk sezonda Süper lig'de 7 gol atarak yaşamıştır.  benim nazarımda fenerbahçe tarihinde yeri olan bir futbolcudur. 2007 yılında kadıköy'de oynanan son maçta tuncay şanlı ile birlikte tribünlere veda ederken gözyaşlarına engel olamamış, hüngür hüngür ağlamıştır.
  ruhuyla top oynayanlardandı. fenerbahçe için elinden gelenin her zaman daha fazlasını koydu sahaya. hiçbir zaman maddiyat konuşmadığını da herkes bilir. lakin teknik direktör olarak hiçbir zaman fenerbahçeyi çalıştırabileceğini düşünmüyorum.
  lacisozluk lacisozluk