Yazar adı gereklidir!

Göster Şifre gereklidir!

Şifreni mi unuttun?

fenerbahçe sözlük yazar alımları şu anda kapalıdır. yakın zamanda 2. nesil yazar alımları tekrar açılacaktır. fenerbahçe kart sahibi iseniz beklemeden info@lacisozluk.com 'a mail atarak yazar olabilirsiniz. 

Şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdan kayıt olduğunuz e-posta adresinizi girin ve şifrenizi sıfırlayın.

E-posta gereklidir!

Girişe Dön

Kapat
 • ülker sports arena

  Fenerbahçe Arena, İstanbul'un en hızlı gelişen bölgesi Ataşehir'de yer alan, Türkiye'nin en modern, çok amaçlı kapalı salonu.

  Fenerbahçe basketbol takımının maçlarına ve yerli yabancı birçok yıldızın ve grubun konser ve şovlarına ev sahi pliği yapan arenanın kapasitesi 15.000’e kadar çıkabilmektedir.

  Ülker Sports Arena’da 44 adet loca, salonu gören restoran, VIP alanları, yiyecek-içecek alanları ve hem antrenmanlar hem de maçlar için kullanılabilecek 2.500 kişi kapasiteli Metro Enerji salonu yer almaktadır. Tribünleri dolaşan 360 derece led kuşağı, ağırlığı 28 tonu bulan ve Avrupa’nın en büyüğü olma özelliğini taşıyan skorbordu ile Avrupa standardlarında bir hizmet sunan Ülker Sports Arena aılışından bugüne Jenniffer Lopez, Leonard Cohen, Mark Knopfler, Sertab Erener, MFÖ gibi yerli yabancı sanatçı ev grupların konserlerine; Cirque Du Soleil ve We Will Rock You gibi dünyaca ünlü şovlara ve farklı dallarda birçok spor karşılaşmasına ev sahipliği yaptı.

  Kaynak : biletix

  muhteşem bir salon.

  lacisozluk lacisozluk