Yazar adı gereklidir!

Göster Şifre gereklidir!

Şifreni mi unuttun?

fenerbahçe sözlük yazar alımları şu anda kapalıdır. yakın zamanda 2. nesil yazar alımları tekrar açılacaktır. fenerbahçe kart sahibi iseniz beklemeden info@lacisozluk.com 'a mail atarak yazar olabilirsiniz. 

Şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdan kayıt olduğunuz e-posta adresinizi girin ve şifrenizi sıfırlayın.

E-posta gereklidir!

Girişe Dön

Kapat
 • uefanın kura çekimlerinde fenere işkence etmesi

  buna rağmen maç başı puan sistemine göre hem avrupa ligi'nde hem de şampiyonlar ligi'nde galatasaray'dan öndeyiz yanlış bilmiyorsam. adamların şampiyonlar liginde 100'e yakın maçı var. bizim ise 40. ama galibiyet oranımız daha fazla diye biliyorum.

  her iki takımın da son yıllardaki performansı kabul edilemez gerçi de, kıyaslama yapacaksak galatasaray'dan önde olduğumuzu düşünüyorum bu aralar avrupa'da. 2000'li yılları es geçiyorum zaten.

  Benfica mı shaktar mı yoksa arsenal mı veriyim? Hangisi formdaysa o gelsin gönder abiim

  juventus ve real, arsenal ve dortmund, roma, barcelona ve liverpool ile aynı gruba düşen ezeli rakibimize düşününce çok da şikayetçi olmadığım durum. ön elemeleri geçemeye geçemeye bu duruma biz getirdik.

  Asıl şanssızlık beşiktaşta bence. 4. Torbadan önceki sezonun bundesliga şampiyonu wolfsburg'u çekmek veya 5. Torbadan tottenham çekmek veya 3. Torbadan wolves çekmek gibi.

  lacisozluk lacisozluk