cpm_inboxCount

Yazar adı gereklidir!

Göster Şifre gereklidir!

Şifreni mi unuttun?

yazar alımları şu anda kapalıdır.

 yakın zamanda 2. nesil yazar alımları tekrar açılacaktır.
 

fenerbahçe kart sahibi iseniz beklemeden info@lacisozluk.com 'a mail atarak yazar olabilirsiniz. 

Şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdan kayıt olduğunuz e-posta adresinizi girin ve şifrenizi sıfırlayın.

E-posta gereklidir!

Girişe Dön

Kapat
  • uefa şampiyonlar ligi

    /
    2
    Avrupa Futbol Federasyonları Birliği (UEFA) tarafından her yıl düzenlenen ve UEFA'ya bağlı birinci liglerdeki takımların mücadele ettiği uluslararası futbol turnuvası.
    Günün programı şu şekilde olan lig.

    20.55 Barcelona (İspanya) - Slavia Prag (Çekya)
    20.55 Zenit (Rusya) - Leipzig (Almanya)
    23.00 Napoli (İtalya) - Salzburg (Avusturya)
    23.00 Liverpool (İngiltere) - Genk (Belçika)
    23.00 Borussia Dortmund (Almanya) - Inter (İtalya)
    23.00 Olympique Lyon (Fransa) - Benfica (Portekiz)
    23.00 Chelsea (İngiltere) - Ajax (Hollanda)
    23.00 Valencia (İspanya) - Lille (Fransa)
    Gecenin toplu sonuçları şu şekilde olan lig.

    Liverpool 2-1 Genk
    GOLLER: Wijnaldum 14′, Oxlade-Chamberlain 53′ / Samatta 41′

    Napoli 1-1 Salzburg
    GOLLER: Lozano 44′ / Haaland 11′ (pen.)

    B. Dortmund 3-2 Inter
    GOLLER: Hakimi 51′ 77′, Brandt 64′ / Martinez 5′, Vecino 40′

    O. Lyon 3-1 Benfica
    GOLLER: Andersen 4′, Depay 33′, Traore 89′ / Seferović 76′

    Valencia 4-1 Lille
    GOL: Parejo 66′ Soumaoro 82′ (kk.), Kondogbia 84′, Torres 90′ / Osimhen 25′

    Chelsea 4-4 Ajax
    GOLLER: Jorginho 5′ (pen.) ve 71′ (pen.), Azpilicueta 62′, James 74′ / Promes 2′, 20′, Kepa 35′ (kk), Van de Beek 55′
    KIRMIZI KARTLAR: Blind 68′, Veltman 69′

    Barcelona 0-0 Sl. Prag (19.55)
    GOL: –

    Zenit 0-2 RB Leipzig (19.55)
    GOLLER: Demme 45+5′, Sabitzer 63′
    Günün maçları şu şekilde olan lig.

    20:55 Galatasaray (Türkiye) - Club Brugge (Belçika)
    20.55 Lokomotiv Moskova (Rusya) - Bayer Leverkusen (Almanya)
    23.00 Kızılyıldız (Sırbistan) - Bayern Münih (Almanya)
    23.00 Tottenham (İngiltere) - Olympiakos (Yunanistan)
    23.00 Atalanta (İtalya) - Dinamo Zagreb (Hırvatistan)
    23.00 Manchester City (İngiltere) - Shakhtar Donetsk (Ukrayna)
    23.00 Juventus (İtalya) - Atletico Madrid (İspanya)
    günün maçları şu şekilde olan lig.

    20.55 Zenit (Rusya) - Olympique Lyon (Fransa)
    20.55 Valencia (İspanya) - Chelsea (İngiltere)
    23.00 Liverpool (İngiltere) - Napoli (İtalya)
    23.00 Genk (Belçika) - Salzburg (Avusturya)
    23.00 Barcelona (İspanya) - Dortmund (Almanya)
    23.00 Slavia Prag (Çekya) - Inter (İtalya)
    23.00 Leipzig (Almanya) - Benfica (Portekiz)
    23.00 Lille (Fransa) - Ajax (Hollanda)
    1955-1992 yılları arasında Avrupa Şampiyon Kulüpler Kupası adıyla oynanmış olup 1992 yılından itibaren Şanpiyonlar Ligi adıyla düzenlenmektedir.
    En çok kazanan takım : Real Madrid ( 13 )
    En çok kazanan teknik adamlar :
    Zinedine Zidane ( 3 )
    Carlo Ancelotti ( 3 )
    Bob Paisley ( 3 )
    özlediğim lig. en son maçımızı, Aragones teknik direktörlük yaparken oynamıştık. 2 puan toplamıştık. arsenal'den fark yenecek maçı, londra'da 0-0'a kitlemiştik. büyük başarıydı.
    19-20 sezonu gruplarında en az gol atanlar;

    3 - Club Brugge
    3 - Kızılyıldız
    3 - Slavia Prag
    3 - Lille
    1 - Galatasaray
    günün maçları şu şekilde olan lig.

    20.55 Napoli (İtalya) - Genk (Belçika)
    20.55 Salzburg (Avusturya) - Liverpool (İngiltere)
    23.00 Borussia Dortmund (Almanya) - Slavia Prag (Çekya)
    23.00 Inter (İtalya) - Barcelona (İspanya)
    23.00 Olympique Lyon (Fransa) - Leipzig (Almanya)
    23.00 Benfica (Portekiz) - Zenit (Rusya)
    23.00 Chelsea (İngiltere) - Lille (Fransa)
    23.00 Ajax (Hollanda) - Valencia (İspanya)
    günün maçları şu şekilde olan lig.

    20.55 Dinamo Zagreb (Hırvatistan) - Manchester City (İngiltere)
    20.55 Shakhtar Donetsk (Ukrayna) - Atalanta (İtalya)
    23.00 Bayern Münih (Almanya) - Tottenham (İngiltere)
    23.00 Olympiakos (Yunanistan) - Kızılyıldız (Sırbistan)
    23.00 Bayer Leverkusen (Almanya) - Juventus (İtalya)
    23.00 Atletico Madrid (İspanya) - Lokomotiv Moskova (Rusya)
    23:00 Club Brugge(Belçika) - Real Madrid (İspanya)
    23:00 Paris Saint-Germain (Fransa) - Galatasaray (Türkiye)
    lacisozluk lacisozluk