her ne kadar belçika takımı 4. torbadan gereksiz görünse de sonuç olarak benim de memnun olduğum grup. zaten şu takımlara üstünlük kuramıyorsan ne işin var avrupa'da.
Çıkarız burdan dediğim grup. Ama tabi olympiakos'tan puan veya puanlar alıp antwerp'e yenilmeyelim. (*)
Kolay grup algısı yapılmaya başlandı bile her yerde. Algılara gelmeyin. Ne çok zor ne de çok kolay bir grup. Kadro değeri olarak bile 3. Sıradayız bu grupta. Hafife almayın.
kolay falan değildir, ama zor da değildir. ortalama seviyedir ve en azından 2. çıkmamız gerekir bu gruptan.

frankfurt maalesef bizden güçlü bir takım ve avrupa'da oynanan futbolla türkiye'de oynanan futbol arasında ciddi bir uçurum var. frankfurt zor rakip haliyle. 2-3 puan alabilirsek kafi.

olimpiakos ise bizim seviyemizde bir takım ortalama olarak. fakat yıllardır doğru yönetildiklerine ve haliyle düzgün bir futbol sistemleri olduğuna eminim. yunanistan'ın en büyük kulübüler neticede. umarım aramızda seviye farkı oluşmamıştır. 2 maçta 4 puan alabilirsek çok iyi olur bunlardan.

antwerp ise bizden daha alt seviyede bir rakip. antwerp'ten 6 puan bekliyorum.

yani antwerp'in averaj takımı olmadığı senaryoda 10-12 puan alırsak çıkarız bu gruptan. umarım çıkmayı başarırız. çıktıktan sonra ise bizi şl takımları bekliyor olacak zira maalesef lider çıkmamızı mümkün görmüyorum. son 16 turu zor olacaktır. şl'de grup üçüncüsü olan takım türk takımlarından her zaman daha üst seviyededir çünkü. umarım 2013 gibi tarih yazmayı başarabiliriz.
Gerçekten yeni format baya zor olmuş ikinci dahi olsak muhtemel rakiplerimiz Milan Leipzig Benfica Kiev Shaktar Lizbon Lille Wolfsburg Zenit felan. Bir ikisi hariç hiçbiri karşısında şansımız yok denecek kadar az. Acaba diyorum üçüncü olup konferans ligine gitsek daha mı hayırlı olur. Orada muhtemel rakiplerimiz macabi tel aviv partizan zorya feyenoord cluj paok rennes Karabağ.