Katılım hakkı kazanmak bizim için çok iyi oldu .

Play-off oynayacağımız için sezonu daha erken açacağız , haliyle yönetimin hoca konusunda karar vermek için daha az zamanı olacak .

Aksi durumda reaksiyon alma konusunda kaplumbağa hızında hareket eden , tarihimizin en kötü yönetimi eylül’e kadar anca karar verirdi.

Edit :

grimsborough
burada #60159 bilgilendirdi . Sezonu erken açma gibi bir durum oluşmuyormuş. Bize yine hüsran , 3 ay bu yönetimin karar vermesini bekleyeceğiz .

tam emin olmamakla beraber gruplardan iyi bir performansla(*) çıkarsak minimum 10m euro gibi bir gelir elde edeceğimiz sezon. yayın geliri cartu curtu derken daha da artabilir.

bjk'nin cl'deki kolay gruptan 3. olması gayet olası, fb ve gs avrupa ligi gruplarından çıkabilirse üç takım birbirine son 16'da rakip olabilir. enteresan bir sezon bizleri bekliyor.
Burak kapacak UEFA kadrosuna yazıldı deniliyordu, lisansı olmayan adam nasıl yazılır diyordum ben de. Görünen o ki kadroda yok. Olsa ne değişirdi bilmem ama yeni transfer olarak olmaması kafa karıştırıyor. Sakatlığı gerekçesi ile serdar dursun da yine dahil değil.