yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

yazar adı gereklidir!

e-mail gereklidir!

göster parola gereklidir!

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat
lacisozluk lacisozluk

uefa/
2
Yalnızca Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti dâhil olmamak üzere, tüm Avrupa devletleri ve ek olarak Kıbrıs, İsrail, Kazakistan, Ermenistan, Gürcistan, Azerbaycan ve Rusya'yı da içine alan ve kendisine bağlı ülke federasyonlarından oluşan yarı federal bir spor kurumu.

(bkz:Union of European Football Associations)
corona virüsü nedeniyle bugün toplantıya gidecek kurul.
1 Nisan'da 55 üye ülkenin federasyonları ile birlikte video konferans yapacak ve liglerin başlama tarihiyle ilgili görüş ve önerilerini paylaşacak olan kurum.
--------- açıklama -----------

"Mevcut olağanüstü durumlarda, kulüplerle ve federasyonlarla FFP konusunda tekrar görüşme yapılması kousunda anlaşma sağlandı. 2020/21 turnuvaları için, lisanslama çalışmaları konusundaki son süre ertelendi.

2020-21 sezonu UEFA turnuvaları için oyuncu listelerinin verilmesi ve kaydedilmesi süreci ile ilgili yeni son tarihler belirlenecektir."

--------- açıklama -----------
koronavirüs ile mücadele döneminde 55 üye olan ülkelerin federasyonlarına, 236.5 milyon Euro destek verildiğini açıklamış kurum.
Artık kulüpleri destekleyen bir politika izlemesi lazım. Futbolcular oynamadıkları sürelerin parasını almayacak derse turkiyeden de kimse itiraz edemez.
(bkz:uefa mafia)
5 büyük ligden birisinin ligi iptal etmesinden öcü gibi korkan hede. Olur da İspanya ve İtalya liflerini iptal ederse gelecek sezon şampiyonlar liginin kaybedeceği prestij korkusu yüzünden hem sporcu sağlığını hem de taraftar sağlığını 2. Plana atarak ülke federasyonlarına baskı yapıyorlar. Bakalım daha nelee olacak.
Rezil kurum.

dsö 'nün tüm uyarılarına rağmen futbolu durdurmuyorlar.
Yukarıda dediğim durum gerçekleşmeye başladı ve şu an kara kara düşünmeye başlamışlardır. Futbolu zorla oynatmayı başaramayacaksınız. Çünkü bu ülkeler uefa'dan daha büyük. Diğer liglere bir şekilde oynatırlar çünkü onlar uefa'dan büyük değiller.

T: bahis baronları mutlu olsun, sponsorlar mutlu olsun diye insan sağlığını umursamayan birlik.