galatasaray taraftarının başlattığı boykot kampanyası.

(bkz:hahahhahhahhaahahha)

mesut umrumuzda değil yeaaa, yaşlı yeaaa, top oynamıyor yeaaa... asahghsadfhfsdhg...

evde televizyon kapalı duruyordu, anlaşılan o ki arka planda gün boyu açık olacak kanalı buldum. (*)
Mesut özil transferinden sonra kuduran bir avuç sucuk ekmekçinin havlamasıdır sadece yahu birader başkanınız ve yöneticileriniz alamıyor ve satamıyor işte bu kadar sığ kafalı, iğneyi kendisine batırmayan başka bir camia yok dünyada.
Acun'un acilen kanalda himmet toplayip konuk olarakta fetullah itini agirlamasi lazim. Bunlar boykotu anca boyle sonlandirirlar, yarim akilli herifler.

Tanim: olmayan boykot.
Benim yıllardır uyguladığım boykot. Okan bıraktıktan sonra kanalla ilişiğimi kesmiştim zaten.
XD
Fakat ben bunu acun kanal sahibi, Fenerbahçeli diyerek yapmadım, kanalın içeriğini sevmediğim için yaptım. Ama insan mal değneği olunca birisinin komut vermesini beklemek zorunda.

Mesela bilmem ne pizzacı gs'ye sponsor olduğunda dur bunlara para kazandırmamak gerek diye düşünmem, düşünmedim de. Tadını sevip sevmemeye göre yaptım. Ama ben beyinsiz bir ergen olsaydım böyle yapmam gerekirdi. XD ya da TT gs'ye stadyum isim sponsoru olduğu için mesela telefon hattımı değiştirmeliydim. Çünkü nöron eksikliğim var. Xd
Bu boykota katıldığını dillendirenlere gerçekten çok acıyorum. bu boykot bir dramdır, bu boykotun altında acı, kıskançlık, haset gibi duygular yatıyor. Neden galatasaraylı zenginler kulübümüze yardım etmiyor düşüncesi yatıyor. Ee boşuna dememişler,
" şampiyon olmak mümkün fenerbahçe olmak imkansız "diye. Kaldı ki en son koç holding'i boykot ediyoruz dediklerinde koç holding seneyi yüzde otuz kâr ile kapatmıştı. Ne survivor izlerim, ne de masterchef izlerim. Tv8'i en son fener ol, win win kampanyası için açmıştım. Bu sucukçular adama zorla survivor izlettirecek (*). Exxen'e de üye olmak lazım, exxen'i unutmayalım renkdaşlar.

Fenerbahçe taraftarını arkasına alan tüm dünyayı karşısına alabilir.