şu sıralar tokyo olimpiyatları için eleme oynayan takım. ilk maçta Almanya'ya kötü bir oyunla yenildik. 2. maçta Hırvatistan'ı vasat bir oyunla yendik. Oyundan ziyade kötü yönetime dikkat çekmek istiyorum. Başta medya olmak üzere Guidetti tarihin en iyi koçu diyenler bulunmakta. Vakıfbank'ın selameti için Ebrar gibi potansiyelli bir çaprazı smaçör oynatmakta ısrar etmekte. Bu milli takıma zarar veriyor. Oyuncuların kişisel çabası sayesinde oyun dönüyor. Asla yerinde müdahalelerde bulunmuyor oyuna. Bunamış olabilir, eski performansından eser yok. Vakıf'ı ya da milli takımı bırakmalı. İki takımı aynı anda yönetmesine karşıyım. Milli takıma geldiği günlerde inanılmaz sükse yaptı ama dağ fare doğurdu.
CEV tokyo 2020 Olimpiyatları Avrupa Kıta Elemeleri yarı finalinde Polonya’yı 3-2 yenerek finale yükselmiş takım.
Avrupa Kıta Elemeleri finalinde Almanya'yı 3-0'la geçerek tokyo 2020 Olimpiyatlarına katılmaya hak kazanmış takım.
2021 Milletler Ligi üçüncülük maçında Japonya'yı 25-19, 25-16 ve 25-17 ile 3-0 geçerek bronz madalya kazanan Türkiye'nin spordaki yüz akı.

Milletler Ligi'nin lig etabını 15 maçta 11 galibiyet ile 4. tamamlayıp yarı finalde lider bitiren ABD'ye 3-0 yenilmiştik.
2020 tokyo olimpiyatlarında madalya şansı olmadığını düşündüğüm takımımız. herkes en iyi kadrosuyla gelmiş durumda. basında öyle atılıp tutuluyor ki gören de ağır favoriyiz zannedecek. ilk çin müsabakasında 3-0 yenilince aklı başına gelir kamuoyunun.
Gurur duyulacak bir millî takım. Gurur duyuyoruz elbette ama olimpiyatlarda Çin'e karşı oynanan oyunun tarifi yok. Muhteşem muhteşem muhteşem.