3 temmuz sürecinin öncesinde ve sonrasında bizimle ilgili yanlış işlere imza atsa da son dönemde gerçekleri görerek fenerbahçe saflarını yanaşan bjkli köşe yazarı ve futbol yorumcusu. erman toroğlu'yla girdiği it dalışını kaybederek a spor'da gündüz kuşağında çıkmaya başlamıştı halen program yapıyor mu bilmiyorum özellikle fatih terim ve gs'ye yaptığı salvolarla ve fb'yle ilgili objektif yorumlarıyla ve hatta hakkını savunmasıyla bir miktar da olsa hatalarını affettirmiştir.

twitter

twitter

twitternot: turgay demirel başlığı sebebiyle turgay demir başlığı açılamamıştır o sebeple soy ismi çift ''R'' harfiyle girilmiştir, adminler el atar sanırsam.
Bir aralar fenerbahçe düşmanıydı sonraları ne oldu bilmiyorum hep bize yanlıyor. Ama ergen timura saplaması hoşuma gitti.
Turgay demir'den ayar yesem herhalde 3 ay insan içine çıkamazdım. Malum kişinin Allah ailesine sabır versin.
Ağır gs düşmanı bjkli arkadaş. Bu aralar bi fazla abarttı gs düşmanlığı gülesim geliyor harbi her şeye gs'yi suçluyor ahahahhd.

Böyle devam turgay kuduruyorlar.
-Tebrikler Hatay, tebrikler Volkan Demirel…-

olum arka tarafı hazırlayın yeni üye kaydı var.
twitter
Beşiktaş şu gerçeği görmeli; Kartal’ın bu ligde en mert rakibi Fenerbahçe’dir… twitter
yine nokta atan spor yazarı;
✅Ali Dürüst ve TFF’deki diğer GSliler kulüplerine hizmet ettikleri için, Dursun Başkan, herkesin aynı şeyi yaptığını sanıyor. ✅Atasözü: Hırsız sanar ki, herkes çalıyor! twitter
Algılar ve trollerle TFF’yi, hakemleri etkilemeye çalışanlara, nakış gibi, gergef gibi işlemeye çalışanlara en iyi cevap. verilmiş… HELAL OLSUN FENERBAHÇE’ye… twitter