radikal feminist, avukat, siyasete ilgili birey.

twitter'da saçma sapan bir tweet paylaşmış. neymiş fb stadı çok gereksizmiş falan.

neyse benim takıldığım nokta o değil. fikir özgürlüğü elbette. ama tweet'in sonunda "eril akıl" falan diye zırvalamış.

bir radikal feministin maksimum zekası budur işte. sanki futbol sadece erkeklere hitap eden bir spormuş gibi "eril akıl" diye zırvalamak nedir? ayrıca bu stadyuma sadece erkekler girmiyor. kadınlar da pek tabii kombine sahibi olabiliyor, maçlara girebiliyor. zamanında 50 bin kadın yeri göğü inletti kadıköy'de.

radikallerin şu yaklaşımları gerçekten bıktırdı. toksik maskülenlerden hiçbir farkınız yok. onlar nasıl erkek egemen toplum istiyorsa (ki zaten toplum bu halde ve onlar da bundan keyif alıyor.) siz de aynısını kadınlar için istiyorsunuz. cinsiyet eşitliği falan değil amacınız.

neyse bu kadının linç yemesine sevindim. linç yemiş bir radikal kadar keyifli bir şey yok. o yarım aklınızla sağa sola saldırmaktan vazgeçmeyi öğreneceksiniz.

toksik maskülenleri ve radikal feministleri yendiğimiz gün cinsiyet eşitliğine yaklaşacağımız gündür. o günlere ulaşmak dileğiyle.

not: (*)

edit: özür dilemiş. pek samimi olduğunu düşünmesem de umarım fanatik (radikal de sayılır) fenerliler tarafından yediği bu iğrenç linç sonrasında fikirlerini özgürlük sınırları içinde belirten insanlara hunharca saldırmak nasıl bir şeymiş öğrenmiştir.
özür dilediyse konu kapanmıştır. bir daha fenerbahçeyi ve fenerbahçe taraftarını karşısına almamayı öğrenmiştir umarım.