Uğur çiftçi ve sinan bolat olacaksa beklemediğimdir. Sonra bütün yaz bu herifleri istanbuldan gitmeye razı etmek için yalvaracağız(*). Ismi geçen oyuncular yetersiz. Yeterli olsalar dahi takımın başında teknik direktör yokken neyin transferi? Löw ile Görüşme falan yok, gelmez, gelmeyecek de ama hadi varsayalım geldi. löw bu kadroya baksa üçlü oynar diyecek, Taktik kapasitesi yüksek oyuncu isteyecek. Löw'e al bu uğur çiftçi mi diyeceksin?

Yoksa, teknik direktörlük kariyerinde en ufak başarısı olmayan ismail kartal ile 17 puan geriden şampiyonluk mu kovalıyorsun? Mevcut teknik ekip ile Uefa konferans liginde nereye gidebileceğini düşünüyorsun? Yoksa kısa vadeli plan ile süt kupası kazanıp kendince taraftarı mı kandırmayı hedefliyorsun? Bence akla yatan son şık fakat onu da beceremeyeceksin.

Mevcut transfer sezonunda, gelecek sezon takımda yeri garanti olmayan oyuncu transferi fenerbahçe'ye açık ve net şekilde ihanettir.
Hiçbir şekilde istemediğimdir. Yani birileri gidecekse ona karşı değilim de birileri hele hele şişik kadroyu daha da şisirecek vasat altı adamların gelmesine daha da karşıyım. Mutlaka ama mutlaka teknik direktör transferi olmalı şu saatten sonra.

İsmail Kartal gelecek sene olmayacağına göre - muhtemelen kalacak ya da dur bakalım - transfere falan gerek yok. Vitor'un almak istediklerini ve getirdiklerini görünce bu fikrim daha da netleşti. Gerek yok.