nato kafa,nato mermer dedikleri türden bir taraftar profiline sahip oluşum. x'e (istediğiniz değeri verin) anlatır gibi anlatsan da anlamazlar uyyyyy derler işin içinden çıkmaya çalışırlar.
şu sıralar tesisleri basmış taraftar.

ünal karaman'ın gönderilmesini protesto ediyorlar.
faşist zihniyetli şiddet düşkünleri bu taraftar grubunun ciddi bir kısmını oluşturur. hrant dink öldürüldüğünde "ogün samast oley!" tezahüratı yapacak kadar zavallılaşmıştır bunlar. fenerbahçem ts'yi tokatladıkça suspus olmalarıyla da meşhurlardır.

"uyy, bize her yer tirabzon uşağum daa." diye şov yaparlar, ama safi rüzgarlardır. mesela; cesaretlerine güveniyorlarsa adana'da vandallık şovu yapmayı deneyebilirler.
Üzerinde genelleme yaptığım tek taraftar grubu. Ayrıca şikeci bir takım taraftarıdırlar.
Fenerbahçe galibiyetini çılgınca kutlamaktadırlar.

https://twitter.com/kpamuk/status/1223719057901473792?s=19
artık bazı şeyleri kabul etmeleri ve önlerine bakmaları gerekiyor eğer başarıya ulaşmak istiyorlarsa. ama ben zannetmiyorum bu taraftar grubunun akıllanacağını. 100 yıl geçse de 2010-2011 kupasını isteyecekler.
twitter'da #Şampiyontrabzonspor diye tag açıp tff'den şampiyonluk isteyen taraftar grubu lol. neden şampiyonluk istediklerini kendileri de bilmiyor(*)

neyse bizi bağlamaz. çekirdeğimi alıp keyifle izleyeceğim galatasaray ile atışmalarını. daha güçlü lobiye sahip olan kazansın.