adrenalin artırıcı bir aktivite. youtube'a bunu yazdığımızda öyle videolar çıkıyor ki izlediğinizde kanınız donuyor. bu kadar düşman olur mu bir şehir ya?

ilgili videolar:

https://www.youtube.com/watch?v=DoRP4h9AQ5g
https://www.youtube.com/watch?v=PhO4FP2DAv8
https://www.youtube.com/watch?v=g5jsjRylo3o (bu biraz daha farklı, fenerbahçeli sevgilin olursa naparsın diye sormuşlar trabzonlulara)
https://www.youtube.com/watch?v=S-WksyuCG7M (bu biraz daha ılımlı bir video, galiba daha elit bir semtte çekilmiş)

bunlar galatasaray'dan falan daha tehlikeli.
trabzonspor'un önümüzdeki yıllarda bir kere dahi olsa şampiyon olmasını istiyorum. taraftarları resmen 18 ay askere gitmiş de kadına hasret kalmış gibiler. 30 küsür yıldır şampiyon olamıyorlar ve kendilerini büyük takım sandıkları için ve hiç bir şeyi de kazanamadıkları için dengesizlikleri had safhada
Avrupada futbol faşist diktatörlerin halkı uyutmak için destekleri beşikken anadoluda bir isyan hatta işgal yıllarında varoluş mücadesiydi. Ancak gelinen nokta türk futbolunun kendini inkar, nefret, ayrışma olmuştur. Ne yazık ki trabzondaki bu görüntüler riyakarlığın ete kemiğe bürünmüş halidir. Zamanında gürcistan ile oynadığımız milli maçta ümit özatı ıslıklayarak zaten bu zamanların tohumunu attı taraftarlık kimliğinde ortaya çıkan cehalet. Özetle stadının açılışında katar emiri fotoğrafları olan katar milli marşı çaldıranlar bu gün lokal faşistlik yaparak fenerbahçemize saldırıyor. Denecek çok şey var ama susmak bazen iyidir.
mümkün değildir, trabzon'a iki kez iş gezisi için gittim .orada görüştüğüm kişiler sarı lacivert bilekliğimi görünce aman kardeşim gözünü seveyim seni öldürürler burada diye ciddi ciddi uyardılar. şakası falan yok yani, sosyal deney falan sakın ha sakın !
2008 yılında yaptığım eylemdir. 17 yaşındaydım ama fiziksel olarak zayıf bir insan olduğum için daha küçük sanmıştılar o yüzden sadece la bok yiyenin oğlu gel bakayım buriya diye çağırıp şaka yollu sövmüştü bir kaç tane dayı. Otogarın üst sokağında bir dönerci vardı o abi anormal bir durum yokmuş gibi davranmış, çömlekçi'den bindiğimiz dolmuşçu abi öğrenci değil tam bilet fiyatı istemişti.

Çocuksanız veya öyle gözüküyorsanız, 1.25 lira fazla para, birazcık küfür ve bol bol ters bakış altında yapılabilir bir eylemdir.