U21 milli takımının teknik direktörü.

Yazarken bile bir gülme geldi bu adamın milli takım teknik direktörü olması yerle bir olmuş bir ülkenin bir özetidir. Şenol güneş'le arası iyi olduğu için oraya getirildiği o kadar belli ki bu vasıfsız insanın.aynı zamanda fenerbahçe düşmanının teki, mafyacılık oynamaya çalışan bir insan.

Böyle devam edin torpilciliğe, adamcılığa. hak edenleri hak ettiği yerlere getirmeyin iyice yere batalım.
Bu adamı yeterli kılan hangisi özelliği var merak ediyorum.

Biz altyapı hamlesi olarak şunu şunu yaptık, planlama bu şekilde, oyuncu yetişmesi için kulüplere şu tavsiyelerde bulunduk, u21 olarak X oyuncular a milli takıma çıkabilir, y oyuncuları u21'e çekmeyi planlıyoruz, a,b,c oyunculara oynayabilecekleri bir takıma gitmelerini söylüyoruz, kulüpleri ile de görüşeceğiz gibi doyurucu açıklamalar gerekiyor.

Yoksa maç kazanmış kaybetmiş çok da önemli değil u21'in. Oradan 8-9 oyuncu a milli olabilecek mi seneye mühim olan bu.
Klasik bir yeni türkiye vakası. Ülkenin kalanıyla paralellik gösteriyor.

Hak etmediği yerde torpil ve kayırmayla hak etmediği paraları kazanan 5 para etmez çöpün teki. Gençlerimizi buna emanet eden kafadan ne zaman kurtulabileceğiz acaba.
U21'in başında hiçbir başarısı olmamasına karşın nasıl bağlantıları varsa kendisi hakkında haber bile yapılmıyor.

Ali akman, yunus Akgün, Ömer Faruk beyaz, Muhammed Gümüşkaya, Enis destan, doğan Alemdar, umut güneş gibi Avrupa'ya transfer olmuş ya da büyük takım havuzlarında bulunan ya da kendi takımlarında süre bulabilen bir nüve varken grupta sadece 4 puan toplayabilmiş bir u21 milli takım ortada ama kimse eleştirmiyor.

Kuntz'a samimi değilsiniz diyebilen medya nerede.

Peşin edit : gruptan çıksın vs önemli değil, lakin bu kadroda önemli futbolcu adayları var. Özellikle de hücum hattında. buna karşın 5 maçta sadece 2 gol atabilmiş bu takım.
bence Türk futbolundaki en güçlü adam kendisidir. bu kadar başarısızlığa rağmen hala görevinde kalması inanılmaz bir lobiye sahip olmasıyla açıklanabilir sadece.