Saygi duydugum teknik adam. Bayern'e ilk 30 dakika top oynatmadi, net pozisyonlar buldu az da olsa. Eger basiretsiz golculeri olmasaydi muhtemelen one gececekti erken dakikalarda takimi.
Bireysel yetenekleri cok iyi kullandirtmasina ragmen orta sahada ezildi macin geri kalaninda. Bu yonden eksi yazabiliriz kendisine. Fakat bugun net olarak kazanmayi hak etti kendisi. Ha psg'deki gamsizlar hak etmedi orasi ayri.
(bkz: 23 ağustos 2020 psg bayern münih maçı)
Kendisine balon da denildi, yetersiz de denildi fakat bence geliştirmeci bir teknik adam ve böylesine egolu isimlerle çalışmak onun gibi köklü başarılar yakalamamış bir teknik adam için çok çok zor bir iş olmasın karşın elinden geleni yapmaya çalıştı. Üstelik ligleri iptal edildi, finale çok da hak ederek gelmediler ama bir şekilde psg tarihine girmeyi başardı.

Gelecekte daha farklı organizasyonlar içerisinde görmek isterim. Yani taktik disiplin hedefleyen takımlarda.
PSG kendisinden ne bekliyordu ne buldu merak ediyorum. Son şampiyonlar ligi finalisti oldular ama tarihin en dominant Bayern Münih'lerinden teki karşılarına çıktı.şampiyon oldular yani başka ne yapabilirdi. Elde süper bir malzeme var elbette ama bu takımın bu kadar star isim ile oynaması kolay değil.
Chelsea'de lampard'dan sonra çok iyi bir başlangıç yapmış hoca.

2.4 puan ortalaması tutturarak 8 maçta kalesini gole kapattı. Psg bu adamdan ne bekledi de alamayıp kovdu acaba onu anlamadım orada da cl'de finale çıktı.

Yeni nesil en iyi hocalardan biri.