Futbolcu

Doğum: 28 aralık 1996
Uyruk: Fransa
Boy: 1,81
Ayak: sağ ayak
1996 doğumlu fransız orta saha oyuncusu. 2018-2019 sezonunda olympique lyonnais'a transfer olmuş, 2019-2020 sezonunun sonunda da 60 milyon euro karşılığında tottenham'a katılmıştır.

lyon zamanlarında benim izlemekten büyük keyif aldığım bir oyuncuydu. muhtemelen en beğendiğim aktif defansif orta saha oyuncularından biridir.

çok atletik, hamle yapmayı seven, defanstan dribblingle top çıkartabilen bir oyuncuydu. tottenham'da henüz bekleneni veremedi, hatta çok da tartışılan bir figür oldu.
Fırsat olur ve Atletico madrid forması giyerse çok başarılı olacağını düşündüğüm pek yetenekli orta saha. Lyon'da bomba gibiydi İngiltere havası yaramadı. Atletico Madrid yeni bir macera olabilir. Ben kafamda yakistirdim bakalım.
tottenham'ın sezon sonunda gelen teklifleri değerlendireceği oyuncu. lyon zamanında çok beğendiğim bir oyuncuydu benim ndombele. yaya touré ve mousa dembélé(*) arası bir oyun karakteri var. umarım kendini gösterebileceği bir takıma gider çünkü hiç fena bir futbolcu olduğunu düşünmüyorum.