Altyapı Koordinatörü

Doğum: 20 Nisan 1967
Uyruk: Türkiye
Boy: 1,80
Emre'nin önerisiyle sezon sonuna kadar teknik direktörümüz olması için teklif yapılan kişi,sonra da altyapı koordinatörü olacak galiba.
adını daha önce hiç duymadım son günlere kadar bekleyip tercihimiz buysa emre konuşturmuş yine inanılmaz futbol aklını.
----- tweet -----
Fenerbahçe teknik direktörlük görevi için Tahir Karapınar’a resmi teklif yaptı.
Tahir Karapınar’ın ismi Emre Belözoğlu’nun önerisiyle gündeme geldi. Plan şu; Pro Lisans sahibi olan Tahir Karapınar kalan 8 haftada takımın başında maçlara çıkacak. Sezon sonunda da Altyapı Koordinatörü olarak görevine devam edecek.
Resmi teklif yapıldı. İmzalar atılırsa yazacağım. Son durum bu... @yagosabuncuoglu
----- tweet -----
football manager oynayan herkes şu hissi yaşamıştır; "acaba ben bu hamleyi gerçekte yapsam taraftar tepkisi ne olurdu?" yani öyle hamleler yapmışsınızdır ki, gerçekte yapsanız 1 dakika o koltukta oturtmazlar sizi.
hah işte, bu hamle de tam bunu andırıyor. 100 gündür teknik direktör yok takımda, evet tahir karabaş muhtemelen pro lisansı olduğu için geliyor bize. teknik direktör yok çünkü maça çıkabilecek.bakın bu adam en son 2014 yılında bir takımda görev almış. o da manisaspor'da. madem öyle getirin zico'yu. o da en son bilmem kaç yılında görev almıştı. ya da getirin aykut'u, camiayı tanıyor ne de olsa demi? ya da getirin ersun'u beraber yanalım. Ya da aragones var, rahmetli iyi maç yönetirdi, 8 maçlığına kalksın mezarından, büyük fenerbahçeli zaten elini taşın altına koyar bu zamanda. yahu teknik direktör yok 100 gün olmuş, ne diye altyapıda bile td olamayacak adamı getiriyorsunuz...
kulübün futbol aklını emre'ye devretmişiz, medet umuyoruz. hskwhdjw neyse daha bir şey demek istemiyorum.gerçekten akılalmaz hamleler yapıyoruz, bakalım sonumuz ne olacak.
Edit: karabaş değil karapınarmış, uyardı. Djwkkdkww kafam allak bullak, düzenlemeyeceğiö orayı ibretlik olarak kalsın. Bu arada hata ikinci paragrafta.
tahir karapınar'a fenerbahçe'ye 100 kişilik bir teknik adam listesi hazırlar mısınız diye sorsanız o bile kendisini o 100 kişi arasına dahil etmezdi.
çünkü vizyonsuz. ama çok şükür ki vizyon sahibi başkanımız ve onun avrupa görmüş müthiş futbol aklı emre belözoğlu ve eski kaptanlarımızdan volkan demirel var. yoksa mazallah küme falan düşerdik. şimdi ilk 10'u zorluyoruz.
Fenerbahçenin geldiği hale bak, vay be.
Halı sahacı adamı hoca diye takımın başına koyacaklar. adam bide 6 sene çalışmamış yorum yapasım gelmiyor ne halleri varsa görsünler, seneye adam akıllı bir hoca getirsinlerde.
Son 8 maçta hocamız olması ayrı rezalet, gelecek sezon altyapı koordinatöru olması ayrı rezalet olan hoca mı desem ne desem tanımadığım isim.