yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

yazar alımları şu an için kapalıdır!

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat
lacisozluk lacisozluk

Şubat 2020 3 gün arayla 2 defa gs yenilmekTaraftar olarak sabır taşını çatlatan kepazelik. 2 defa yenildik evet, birisi futbolda diğeri de basketbolda. Hem de iki maçta da kendi sahamızda kaybettik. Sinirden dişlerimi sıkıyorum, çenem ağrıyor.

Maçları kaybedersin olur, anlarım. Fakat ruhsuzluk görünce kan beynine çıkıyor. Benim gibi adamı bile delirtti bunlar.
takmamak en doğrusu. takmayacaksın abi. girmeyeceksin sosyal medyaya. laci sözlük var yeter işte. valla yetiyor burası bana. az kişiyiz ve hepimiz fenerbahçeliyiz zaten. aramızda bir şeyler karalıyoruz işte.

madem topçular ruhsuz, tepkini göstereceksin. gitmeyeceksin stada, maçlara. galatasaray yıllardır bu şekilde başarılı oluyor.
nasıl takmayalım nasıl, bu ruhsuzlarla oynamak yerine kapatıp gidelim.
Başarısızlığa rağmen desteğimizi kesmememiz lazım son yıllarda biraz unuttuk bunu, biz fenerbahçe taraftarıyız karşılıksız sevmek hamurumuzda var, oyuncular gelir geçer, iyi oynar veya kötü oynar biz ayağa kaldırmalıyız takım tökezlediğinde. Lütfen unutmayalım çok zor günlerden geçtik yıkılmadık, yıkılmayız da.
15 gün sonra da kadınlar basketbolda yenilmiştik galatasaray'a, kötü bir dönemdi gerçekten... fenerbahçe evelallah yıkılmaz da bu çilekeş hallere de biz alışık değiliz koskoca fenerbahçe'nin taraftarıyız neticede.