sözlüğümüz çok ciddi bir soruna sahip.

entry'yi yazıyorum. hani uzun yazılarda 2-3 metne ayırıyorum yazıyı ki daha okunaklı olsun. normalde 2 kere basıyorum enter'a. böylelikle yeni bir paragraf oluşturmuş oluyorum ve yazıma devam ediyorum.

lakin entry'yi gönderdiğimde bir sıkıntı ile karşılaşıyorum. iki metin arasında 2 değil de 4 enter'Lık boşluk bırakmış oluyor. sonra onu edit'liyorum tabi. ama bu çok büyük bir sıkıntı. göz zevkimin içine ediyor. sözlükte çoğu yazar bu metinler arası boşluk işlemini yapıyor ve aynı sorun çoğu entry'de oluyor. bunun düzeltilmesi lazım.

edit: ahahha bak bu sefer çok farklı bir şey oldu. metinler arası 2 enter'lık boşluk bırakacağına 1 enter'lık boşluk bırakmış.

üstelik metin bittikten sonra 4 enter'lık boşluk bırakmış. la zaten metin bitmiş. normal sözlüklerde siz ne kadar boşluk bırakırsanız bırakın onu düzeltir. sözlük ben boşluk bırakmama rağmen 4 enter'lık boşluk bırakıyor. acilen düzeltilmesi lazım.
mobil uygulama android için var diye biliyorum. ios için var mı bilmiyorum ama benim telefonumda mobil uygulama var.


işbu bu entry bir üstteki entry'e ithafen yazılmıştır.
Lacivert temaya geçiş zulmüne son verilsin. Bu sorundan ziyade istek gibi ama lacivert tema varken defsult temanın beyaz tema olması mantıklı gelmiyor bana.
Gözüme ilişen başlığı kaybedip aramam sonucunda başlığı bulamadım. Başlık aramada sorun var.
başlık arama sorunlu evet ama kendi taktiğimle başlıkları çok rahat buluyorum. örneğin ''fenerbahçe'' başlığına gitmek istiyorum ama arama yerine fenerbahçe yazınca bir sürü başlık çıkıyor içinde fenerbahçe kelimesi geçen. ben de şöyle bir taktik geliştirdim:


herhangi bir başlığa tıklıyoruz. sonra sayfa linkini değiştiriyoruz. örnek:


[url url=www.lacisozluk.com/cristian-baroni kelime=lacisozluk.com][url url=www.lacisozluk.com/cristian-baroni kelime=] bu link'teki cristian-baroni kısmını fenerbahce ile degisiyorum ve fenerbahçe başlığına yönlenmiş oluyorum. tabi bu sadece web'de yapılabilen bir şey ama web'den girenler yapabilir onun için yazdım.
Az önce mesajlaşırken farkettik. Yüzde işareti gözükmüyor. Yeni mesajlaşma sistemi biraz erken gelse keşke..
Yuzde isareti sadece mesajlasma kisminda degil entry kisminda da gorunmuyor. Hatta 100'u 0 olarak gosteriyor. Hatta deneyeyim. 0
Edit: evet, yuzde 100'u yuzde isareti ile yazdim ve "0" olarak gozuktu. Mumkun oldugunca o isareti kullanmiyorum. "Yuzde" olarak yaziyorum.