şu twitten hareketle açmak istediğim bir sözlük anket başlığı. tabii diğer tüm takımlar rakibimiz ama içlerindeki her oyuncunun haydut olduğu anlamına gelmiyor bu durum. futbolcular hakkında konuşmayı sevdiğim için de başlığını açayım dedim.

benim durumum şu şekilde:

başakşehir: rafael. müthiş bir oyuncu. ve buraya futbol oynamaya gelmiş. başakşehir maçlarında gördüğüm o çalışkanlığı, hırsı, agresifliği büyüledi beni. onun haricinde irfan can kahveci'nin futbol tarzını da çok beğenirim. yozgatlı orta sahadan çok latin futbolu içinde yetişmiş eski futsalcıyı andırıyor adam. tam bir orta sıra la liga takımı topçusu fiziğiyle, tarzıyla. bence.

galatasaray: christian luyindama. zaten kadrolarına bir baktım da gerçekten çok sevimsiz bir ekip kurmuşlar bu sezon. belki taylan antalyalı'yı yazabilirim 2. sıraya. ama 3 çıkmıyor gerçekten. belki fernando muslera. ama ona da çok kızgınım iyi kaleci olduğu için ve süper final son maçta yerden kalkmadığı için.(*) tanımadığım gençleri ya da etkisiz elemanları saymıyorum.

fenerbahçe: luiz gustavo. netim burda.

beşiktaş: atiba hutchinson. yaşlı kurt bu sene çok da iyi bir ofans oyuncusu olduğunu her maç gösteriyor. 10 yaş genç olsa taş gibi box-to-box olurmuş. atiba'nın haricinde bernard mensah'ın ve aşk acısına düşmeden önceki adem ljajic'in de futbolunu çok beğenirim. vincent aboubakar da gayet sempatik bir insana benziyor.

trabzonspor: anthony nwakaeme. tüm sakatlıklara ve zaman zaman yaşadığı performans dalgalanmalarına rağmen bence ligin en iyi kanadı. müthiş güçlü, bitirici, adam eksiltici. çok iyi bir oyuncu gerçekten. diğer futbolcuları sevmiyorum veya zaten tanımıyorum bile.

---alıntı---
Bu kulüplerde en sevdiğiniz futbolcular:

👉Başakşehir:
👉Galatasaray:
👉Fenerbahçe:
👉Beşiktaş:
👉Trabzonspor:
---alıntı---