Eski başlıklara uğradığım zaman gördüğüm yazarlardır.

Bazılarının son entrylerine baktım ama gideceklerine dair hiçbir şey yazmamışlar. İnsan merak ediyor doğrusu. gerçekten sormak isterdim neden birdenbire gittiklerini.
(bkz:boga)

Demeçleri derleyip toparladı. Terk etmemiştir muhtemelen ama seyrek uğradığı bir gerçek.
Futbol takimimiz basarisliklarina yeni basarisizliklar eklerken hevesini kaybedip giden yazarlardir muhtemelen. Umarim tekrar buralara donenler olur.
kimileri sözlüğe gerçekten büyük değer katan yazarlardı. ayrılıkları çok üzücü gerçekten, ve tabii ki sözlük için de büyük kan kaybı.

yani tabii ki kimse zorunda değil ama, arada uğrayıp 3-5 cümle bir şeyler karalamaları bile birçok şeyi değiştirirdi sanırım. çok nadir yazan yazarlar da mevcut mesela. ama burada olmalarını ve sözlükle bağlarını tamamen koparmamış olmalarını bilmek keyif verici. keşke terk eden yazarlardan da buraya uğrayanları görebilsek. (*)
Eylül-aralık arası bu kervana katılsam da son dönemlerde boş vakit bulmam sebebiyle geri döndüm. 1 hafta sonra tatilim bittikten sonra büyük ihtimalle yeniden sözlüğe ara veririm .

Tabi umudum olmasa da iyi bir teknik direktörle yeni bir başlangıç yapıp güzel sonuçlar alırsak , sözlüğe sık sık uğrayıp mutluluğumu paylaşmak isterim :(