kendisi boşta olsaydı fenerbahçe'de görmek isterdim. tabi daha iyi hocalar da var kanımca, misal roger schmidt. fakat onun gibi hocaları da bu mali şartlarda getiremezsin.
"Türkiye'de temel problem şu; bilgili olanların yetkisi yok, yetkisi olanlarında bilgisi yok." sözünün sahibi.
çalıştırdığı takım west bromwich, man city ile 1-1 berabere kaldı az önce ve böylelikle kredisini biraz daha yükseltti diyebilirim. erol bulut'un başarılı olmasını çok istiyorum ve umarım toparlar takımı ama eğer olur da başarısızlık devam ederse ve erol bulut'la yolların ayrılması kararlaştırılırsa, slaven bilic teknik direktör adaylarımızdan birisi olarak düşünülmeli. tabii ki kulüp yönetimi daha iyi bilir ama ben kendisini beğendiğim için söylüyorum.

slaven bilic boşta değil ama muhtemelen kısa bir süre sonra ayrılır çünkü takımı bayağı kötü gidiyor epl'de.

neyse şimdilik gündemimize gelmez zaten, umalım ki takım ve teknik heyet kendini toplasın.
Şampiyonluk yaşaması ve yaşatması düşük bir teknik adam.

Bize olmuş teknik adam ya da olmaya aday birisi gerekiyor. Doğrusu olmaya aday isim getirmek ve bu niyetle erol bulut geldi. Bir sezonu bırak yarım devre olmadan göndermeye kalkmak bize zarar veriyor.

Tepki göstermek gerekiyor erol Bulut'a gösterelim ben de tepki koydum ama yok etmeden. Unutulmasın 3 hafta önce parator daha feci sonuçlar alırken camiadan ses çıkmıyordu istifa diye... Biraz sabır göstermeliyiz hoca da değişim yapmak zorunda.

Bilic'e gelirsek tekrardan insani açıdan çok iyi ve Hayat görüşü benimkine paralel. Fakat bu fenerbahçe teknik direktörlüğü için yeterli değildir. Tıpkı semih ya da Mehmet yozgatlının teknik kadroda olması ya da Selçuk Şahin 'in yönetici olması gibi.
İngiliz basınındaki Söylentiye göre city maçından sonra kovulmuş hoca.

Bir takımı kesin Şampiyon yapar mı vs bilmem ama Bence iyi futbol oynatır kendisi iyi hocadır, erol bulut'tan kat kat iyi hocadır orası kesin.aynı zamanda sosyalist hayat görüşüyle ve müzisyenliğiyle ilgi çekici de bir insan. bakalım kariyeri nasıl devam edecek.

Ama maçta yaptığı aklımda kalan saçma bir takıntısı vardı. adam pektemek'in cenk'ten iyi bir forvet olduğunu düşünüyordu ve oyuna hep onu alıyordu ahahdjjc.
west bromwich'deki görevine son verilmiş isim.

edit: yalnız west bromwich taraftarları bayağı tepkili twitter'da. kadrolarının yeterli olmadığını filan söylüyorlar. ezici bir çoğunluk üzgün.

ilgili tweet: twitter
Slaven Bilic:

"Ayrılmam gerektiği için büyük hayal kırıklığı yaşadım. İlk sezonumuzda Championship'ten yükselebildiğimiz için gurur duyuyorum. Üzgünüm ama başım dik ve güzel anılarla buradan ayrılıyorum."