İddalara göre bizim kulüp bir yoklamış bunu. Doğru mu yanlış mı bilmiyorum.

Kimdir nedir onu da bilmiyorum zira Belçika ligi takip eden birisi değilim. Fiziği iyi görünüyor ama şu yaşına kadar kariyeri pek ilerlememiş, oyuncu tanımıyorum ama bize lider bir stoper gerek onu biliyorum.
twitter


--- alıntı ---

- Lider karakterli bir isim.(Fenerbahçe takımında bu durum fazlaca gözükmeye başladı)
- Kısa pastan ziyade Uzun pas oynar
- Hava toplarında çok etkili
- Güçlü
- Markajı iyi

***

- Pozisyon Bilgisi zayıf
- Denge problemi var
- Kısa pas oyunu için ideal bir stoper değil.

***

- Mevcut Fenerbahçe stoperleri ile birbirini tamamlar. Tiss-Lemos uyumsuzluğu diyordum hep gelmeden öyle bir durum yok ama geriden kısa pasla oyun kursun beklentisine girilmemeli dediğim gibi Uzun pası çok daha iyi. Öyle oyun kurabiliyor.

- Bu sene 14 maçı var maç ratingi Merkez stoper olarak (6.8) 1 golü var.

-Oyuncu karakteristiği olarak bu sene kendini aştığı durumda demin söylediğim yerden kısa pas oynama olayına özel çalıştı son maçlarda gelişme var.F.Bahçe bunu görüp hamle yaptı b.ihtimal.

-Pozisyon yanlışları olsada topa sert olan ve topa kayarak müdahaleleri sevmeyen daha çok ayakta kalan bir isim.

-mevcut stoperlerimizin maç ratngleri ile kıyaslarsak - Tisserand 13 maç 6.5 / Serdar Aziz 8 maç 6.7. Lemos 6 maç 6.6. Simon hepsinden üstte kalıyor tek Şampiyonlar ligi 3 maç 6.2’ye düştü.

***
--- alıntı ---

hakkında şöyle bir analiz var. pozisyon bilgisi zayıfmış, stoperin en önemli özelliklerinden birisi de bu maalesef. hızı ile bunu kapatabilir belki fakat pek sanmıyorum. umarım daha iyisi bulunur, bizim artık stoperi riske atma hakkımız yok.

sözleşmesi de 1,5 yıl sonra bitiyormuş. piyasa değeriyse 5 milyon euro. yine en azından 3-4 milyon euro'luk bir bonservis bedeli isteyeceklerdir. umarım transferi gerçekleşirse takımımıza faydalı olur. fakat artık gerçekten bir stoper izleyelim bu takımda.
Teklif yaptığımız söylenen club brugge stoperi.

29 yaşına (daha çokta olabilir afrika ülkelerinde) kadar hiç tam parlayamamış ve belçika dışına çıkmamış. Bu yine tam bir kapalı kutu ve kumar gibi geliyor bana neden gözümüz kapalı güvenecek birini almıyoruz hala.