7 eylül 2021 hollanda türkiye maçı sonrasında basın toplantısı yapan Şenol " pişkin " güneş'in kullandığı tümce.

İlk başta anlam veremedim ne demek istediğini ama sonrasında sağda solda okudum ki şeytan; Rıdvan Dilmen, düzen de ersin düzen oluyormuş.

Birisi devre arasında diğeri de maç sonunda twit attı diye şeytani düzen gibi bir cümle kullanmak için öncesinde hazırlık yapmak gerekiyor.

Mesela maç bitti, 6-1 yenilmişsin, takım kafa olarak yerde, basın sorumlusu gelip twit mi paylaşıyor soyunma odasında???

Böyle abuk bir şey olur mu? Olmuş.

Peki ersin düzen hala tff'nin çalışanı. Şenol Güneş ve futbolcular da öyle. Ortada bir düzen-sizlik var, bu açık. Fakat bu mağlubiyetin neresinde bu iki isim var arkadaş! Birileri telefonla aradı da oyuncuları 6 tane yiyin mi dedi ? Ne demek isteniyor üstü kapalı salak saçma kelime oyunları ile??? Madem bir derdin var açık açık söyle, kimden korkuyorsun su yaştan sonra?

Ama bir soruya 15 dakika cevap verip hiçbir şey anlatamayan " filozof " için zor işler bunlar.

Peki Rıdvan ne alaka. Adam devre arasında analiz yapmış, haklı da çıkmış. Sen sanki top oynamış gibi triplere girmeye hakkın mi var. Hani eskaza futbol tanrıları devreye girip maçı ikinci yarıda bize döndürmeye kalksa demek ki neler neler söyleyecekmişsin.

Ersin ve Rıdvan gibi iki tipe sempati duymama neden oldun ya zımba! Alacağın olsun.