Bugün ufaktan dillendirilmeye başlanan gelişmedir. Olur olmaz henüz bilmiyoruz. Fakat Trabzonsporlularda böyle bir beklenti var. Bu beklentiye siyasiler de destek çıkacaktır.

Malumunuz Ünal Karaman apar topar gitti. Şenol güneş şimdi milli takımın başında. Birileri Şenol güneş'i milli takımdan isteyerek ya da istemeyerek koparma derdinde.

Eğer Şenol Güneş Trabzonspor'a gelirse Fenerbahçe ile şampiyonluk yarışı yapılacağı için hemen her gün iki kulüp arasında demeç savaşları başlar, bundan dolayı da bu baskının getirdiği sonuç olarak millî takım başında fazla kalamaz.

Eğer bu durum gerçekleşirse nisan ayında Şenol güneş milli takımdan uzaklaşıp yerine Fatih Terim'in geleceğini öngörmek de zor değil. Sanki fatih terim için birileri kurtuluş planı yapmaya çalışıyor. Şimdilik bir komplo teorisi, ama burada planlar uzun vadeli değil günlük olduğu için, bu gelişme asla şaşırtmasın kimseyi.
Zor ihtimal.

Şenol Güneş'in bu yaştan sonra Trabzon taraftarını çekeceğini düşünmüyorum. Şuan herşey yolunda, sevilen ve başarılı bir milli takım oluşturdu. Tek düşüncesi Euro 2020' dir umarım.
Gerçekleşmesi halinde 20.hafta başındaki çeteleye bir zımba daha ekleneceği durum