bir galatasaray taraftarı tezahüratı.

yani harbiden bunu kim çıkarmış merak ediyorum. şöylesine çocukça bir mottoyu tribüne söylettirmek 150 iq falan gerektiriyor. gerçi rererara tayfasından en fazla bu kadarı beklenir. adamların doğru düzgün bestesi yok.

ne kadar bu mottonun saçmalığını eleştirsem de tribünde söylenmesinde bir sıkıntı yok. sadece çok çocukça.

ayrıca bu entry'i yazarken aklıma geldi, ultraslan isimli örgüt bunu otobüsümüz kurşunlandıktan 2 saat sonra tweet olarak atmıştır bizim olayımıza ithafen. bunu bilmesine rağmen savunan milyonlarca galatasaraylı var bu ülkede.

benim için nefret 9 harflidir: ultraslan. çevremde 3 tane ultraslan'ı seven galatasaraylı vardı. her yerde onları savunurdu bu zatlar. artık hayatımda yoklar. çıkardım. zira bir insan ultraslan'ı seviyorsa benim gözümde değeri yoktur çok ekstra bir şey katmamışsa benim hayatıma.
koray şener'in vefatının yıl dönümü sebebiyle aklıma gelmiş çocuk mottosu. çocuk mottosu diyorum çünkü şunu 10 yaşından büyük olup da söyleyecek insan salağın tekidir. gerçekten kim bulmuş bunu merak ediyorum. daha da ilginci kim kabul ettirmiş koca tribüne, o da ayrı bir merak konusu.

seni sevmeyen ölsün ne amk ahsjdfhsdjfhsajfhasklfjasdkf.

ayrıca 2 kasım 2018 galatasaray fenerbahçe maçında koray şener'in vefatının üzerine de söylendiğini düşünmüyorum, taraftarımızın aksine. zaten gs'liler hep söylüyor bu tezahüratı. niye söylüyorlar orası ayrı tabii fakat koray şener özelinde söylenmedi bence. zaten neredeyse tüm gs'liler de kendisinin arkasından üzüldüğünü belirtiyor.

fakat!!!!!!!!! ultraslan denecek küfürküfürküfür taraftar örgütü, bunu 4 nisan 2015'de otobüsümüzün kurşunlanması üzerine tweet olarak atmıştı ve bunu normal gören bir sürü küfürküfürküfür insan var. buradan bir kez daha ultraslan'ı ve tüm ultraslanlıları saygıyla!!!!!! yadediyoruz.

(bkz: nefret 9 harflidir)
(bkz: ultraslan)
iğrenç ötesi bir gs tezahüratı.

"stadyumdan(*) cenaze çıkmış, tribün boşaltılıyor. insan bir merak edip "ya arkadaş ne oluyor" diye telefonuna bakmaz mı? bakar. şimdi buraya gelip "kırk yıldır söylenen beste bikbik" diyorlar. arkadaşım kırk yıldır söyleniyorsa da cenaze çıkmış, cenaze! bu maçta söylememelisin artık.

ha hadi söylediniz, yaptınız yine insanlık dışı hareketi; özür dilemek yerine pişkin pişkin "tesadüftür" demek büyük ayıp."

ekşisözlük 03.11.2018 14:15 @ucanpatates

seni sevmeyen de yaşasın