Yazar adı gereklidir!

Göster Şifre gereklidir!

Şifreni mi unuttun?

fenerbahçe sözlük yazar alımları şu anda kapalıdır. yakın zamanda 2. nesil yazar alımları tekrar açılacaktır. fenerbahçe kart sahibi iseniz beklemeden info@lacisozluk.com 'a mail atarak yazar olabilirsiniz. 

Şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdan kayıt olduğunuz e-posta adresinizi girin ve şifrenizi sıfırlayın.

E-posta gereklidir!

Girişe Dön

Kapat
 • samet güzel

  Eski fenerbahçe tercümanı.

  bir vakitten sonra alex'in hususi tercümanı haline gelmiştir.

  bence kulübün profesyonel çalışanları olarak sporcuların hayatlarına çok fazla girmemeli. eminim alex bunu talep istemiştir çünkü alex'in, samet güzel'i çok sevdiğini biliyoruz. fakat bu şekilde olduğunda yani profesyonel, takımı değil de oyuncunun çıkarlarını düşünme noktasına geldiğinde kulüp içerisinde krizlerin çıkması kaçınılmaz oluyor, zira kulüp içerisindeki bazı konuşmaların sızdırılmayacağının da garantisi hiçbir zaman olmaz. bunu samet güzel özelinde söylemiyorum yani böyle davranmıştır demiyorum, sadece çalışan, kimin çalışanı olduğunu bilmeli. öbür türlü maaşını kulüp değil oyuncunun kendisi ödemeli.

  yine de kendisinin şu an kulüp içerisinde olmasını isterdim, çünkü enerjisi yüksekti, gol sevinçlerinde nasıl yerinden fırladığını hala hatırlarım. kulübede böyle enerjilere her zaman ihtiyaç var.

  Ytü fransızca mütercim tercümanlık bölümü mezunu olan fenerbahçe'nin eski tercümanı.

  Fenerbahçe'de 6 yıl görev almıştır.

  doğvu mu?

  lacisozluk lacisozluk