yeni malatyaspor mağlubiyeti sonrası ali koç'un talimatıyla, emre belözoğlu'nun uygulamaya koyduğu yeni kurallar bütünüymüş:

haber linki

bu tip haberler hep hüsran sezonlarda çıkmaya başlar. çaresizce vakit kazanma amaçlı haberlerdir bunlar, tutarsa bir süre daha idare edilir, tutmazsa yavaş yavaş tüyülür.
--- alıntı ---

Fenerbahçe’de teknik direktör Vitor Pereira ile başlayan yeni dönemde sadece saha içine değil, saha dışına da bir sistem getirildi. Portekizli teknik adam, futbolcuların saat saat neler yapacağını belirledi, tesisler içerisinde özel disiplin kuralları hayata geçirildi. Buna göre, oyuncular yemeğe telefonla ve terlikle inemeyecek. Kaptan Volkan Demirel “afiyet olsun” demeden kimse yemeğe başlayamayacak. Saat 22.00’de herkes odasında, 23.00’te yatağında olacak.

Değişim rüzgarları esen Fenerbahçe’de, Vitor Pereira ile başlayan yeni dönem, saha içi kadar saha dışında da kendini gösterdi. Sarı-lacivertli takımda tüm antrenmanlar ve aktiviteler bir sisteme göre hazırlandı. Futbolcuların saati saatine neler yapacağı belirlendi. Milliyet’ten Celal Umut Eren’in haberine göre, tesisler içerisinde özel disiplin kuralları hayata geçirildi.

Vitor Pereira yaptığı bu değişiklikle oyuncuların bir bütün halinde hareket etmesini ve kısa süre içinde gerçek bir takım olgusu yaratmaya çalışıyor. Aynı saatte, aynı ortamda öğrencilerinin vakit geçirmesini düşünen Portekizli teknik adam böylece hem takımdaşlığı artırmayı planlıyor hem de bir aile ortamı hazırlıyor.

--- alıntı ---

nedense aklıma bu haber geldi. (*)
Askerliği bedelli yapan ya da çürük raporu alan teknik heyet mi yapacakmış bu kışla kanunlarını ? Olum selçuk sahin'in bulunduğu bir ekipten nasıl kışla kanunu bekliyorsunuz siz ?