(bkz: türk medyası)

erman toroğlu vol.2. fenerbahçe aleyhine algı kasmaya çalışan bir adet gazetecimsi zat.

twitter.com
biliyorsunuz güncel bir haber dönüyor piyasada. ''fenerbahçe, emre kılınç'ı ve mert hakan yandaş'ı rahatsız ediyor.'' diye. bu haberi yapan arkadaş şafak gözmen isimli gazeteci olacak tek hücreli. buyrun verdiğim linke bakın. hatta foto linkini de koyacağım.
haber fotosu: prntscr.com
haberi yapan tek hücreli algıcının attığı bir tweet: prntscr.com
diğer bir attığı tweet: prntscr.com
eğer fenerbahçe yönetimi bu adama dava açmazsa yazıklar olsun. fark ettiyseniz bu haberler bir tek fenerbahçe aleyhine çıkıyor. galatasaray aleyhine çıkan hiçbir haber yok. fenerbahçe yönetiminin artık bunları temizlemesi gerekiyor. bıktık vallahi bıktık. çamur atıyorlar ve izi kalıyor. zoruma gidiyor abi. kendi takımımı savunmasız hissediyorum.
Göründüğü üzere kendisi iftira atarak rakibi yenme,iftira atarak başarı kazanmayı hedeflemiş maklube sever bir takımın taraftarı. Sezon içerisinde bunun gibilerin yaptığı haberlere göre vedat için totthenham ile real kavga ediyordu ben 100 milyona alacam diye. Türk medyasindaki fenerbahçe düşmanlığının kanlı canlı örneklerinden biridir bu arkadaş. Şimdi bu haberin galatasaray için yapıldığını hayal edelim, mert hakan ve emre fenerli olsun ve fenerbahçeye gelecek olsunlar. Adamın biri de haber yapsa fatih terim iki oyuncunun aklına çelmeye çalışıyor oNları galatasaraya getirmeye çalışıyor ve oyuncularda bundan rahatsız oluyor diye haber yapsa, yalan veya gerçek farketmeksizin haberi yapan o kişi gazeteden kovulur. Gerçek olsa bile diyorum bak!! Bunun gibi varlıklar medyada bulunduğu sürece biz zor şampiyon oluruz. Yarın öbür gün de yeni gelen hoca ve futbolcular hakkin da yalan haber yaparlar.
Hakaret etmeden dert anlatmak çok zor be.
Ustanın bir lafı vardır onunla başlayalım
" bana şiirlerinde küfür etme diyorlar usulsüz; lan bu kadar orospu çocuğunu nasıl anlatayım küfürsüz?”
Bu ve benzeri yanaşmalar piyasada daha çok iş bulur. Çünkü kimin kemiği salladığını iyi bilir.

Fenerbahçe olarak asla böyle bir şey kendi lehimize yapılsın istemem, vaktinde bizde de vardı böyle bir tip, Alaaddin metin, ondan da haz etmezdim. Fakat son 4 5 senede gs'li ve ts'li bu troll tiplerin bile isteye medyaya yerleştirilmesi ve bizim de buna seyirci kalmamız, üstüne halihazırda çalışan fb'li gazetecilerin işlerine kör göze parmak bir şekilde son verdirilmesi sonucu görüyoruz ki bu aşağılık zihniyetli kişiler rahat rahat at koştursun diye yapılıyor. Bir de fenerli medya diye konuşurlar ki tadından yenmez. Kimse o medya biz göremiyoruz.
Yazdığı yazıdaki sakat ifadeye bakar mısınız? Mert hakan ve deniz fatih hocalarını arayıp emre Belözoğlu bizi arayıp rahatsız ediyor diyormuş. Velev ki emre aramış. Ulan organize sanayi çocuğu böyle bir durumda oyuncular fatih terim'i mi arar kendi başkanlarını ve teknik direktörlerini mi? Bu nasıl bir hayasızlıktır. Fatih Terim'in yetkisi dahilinde mıdır? Ona ne, onu bağlayacak yetki nerden geliyor?
Üstüne üstlük sözleşmesinin bitimine 6 ay kala hiçbir futbolcu ile transfer görüşmesi yapamazsınız kulübün haberi olmadan bu ülkede. Yani bir yandan Fenerbahçe bu kuralı çiğniyor demek istiyor ama IQ seviyesi ayakkabı numarası ile rekabet eden birisi olduğu için oyuncuların GS ile sözleşme imzalamış olabileceği fikrini de açıkçası yazabiliyor. Yani FT oyuncularla görüştü anlaştı, FB görüşüp oyuncu ayartıyor diyor düşük zekalı.


GS camiası alışık değil elbette ama bunun yasal sorumlulukları var. Bakın ndiaye neden 8milyon euro, Amrabat neden 7 milyon euro hatırlatalım, bu iki isimle de kulüplerinden izin almadan aklını çekmeye çalıştı malûm sicili bozuk kişi kulüpler FIFA'ya sikayet ederiz diyerek haklı bir şekilde tepki gösterince bu paralara almak zorunda kaldılar. Tabi pek haber yapılmadı, yapılanlar da gündeme getirilmedi. Fakat geri kalanlar özellikle de türk futbolculara bunu her daim yaptılar en basitinden alanyaspor'dan emre akbaba için yapılan kirli isler gelsin akıllara.
Neyse uzun uzudıya yazmamak gerek aslında ama ona neyse buna neyse diye diye bir ağzımızın ortasına sıcmadıkları kaldı. Bunun üzerinden bütün trollere yazmış oldum bu sayede.
bu bel altı vurmak bile değil bu resmen şerefsizlik. davanın kralını açsın kulüp emsal niteliğinde bir ceza verilsin bu kadar da olmaz.
medyanın normalinde, sosyalinde, ekşisinde sözlüğünde her yerinde trolleri var galatasaray'ın ayıkla ayıkla bitmiyorlar
(bkz: #22246) nolu girdide un değindiği haberi ilk başta zaten ciddiye almamıştım sonra detaylı bir araştırma sonucu söz konusu g... N uydurma haberi, başlığın sahibi olan aynı zamanda bir adet terim'i kapı k.... Olan kişi yapmış.

Şöyle şahıslara ve bu yalanı yayınlama cesaretini gösteren gazetelere karşı kulüp sert bir açıklama yaparak bir daha tesislere sokulmayacaklarını duyurmalı. Bunlar bundan anlıyor. Sonrasında işinden mi kovulur ne eder bilemem. Kimse işinden olsun istemem ama iftira işin içine girince beter olsunlar. İnsanlara çamur atmak nedir bilsinler.
Açık ve net bir şekilde g.tünden haberler uyduran yandaş akşam gazetesinin fanatik gsli bomboş muhabiri.
Bu kimmiş ki istediğinde samandıra'ya girebiliyor girebildiyse de bu tarz bir haber uydurabiliyor ya lütfen yapmayın allah aşkına. Tartışma olduysa da olmuştur da böyle bir diyalog komik gözükmüş.
yaptığı haberler için samandıra'ya girdiğini düşünmediğim kişi. bence evinden uydurup yazıyordur. ha eğer samandıra'ya giriebiliyorsa bu adam, yönetime de yazıklar olsun.